اخبار ارز دیجیتال

وزیر دارایی جدید کواسی کوارتن سیاست رمزنگاری بریتانیا را نامشخص نگه می دارد

ندیم زهاوی، وزیر امور خارجه سابق در امور بازرگانی، انرژی و استراتژی صنعتی، بخشی از بخش پیشنهاد حمایت از فناوری بلاک چین در سال 2021 بود.

لیز تراس، رهبر حزب محافظه کار و نخست وزیر بریتانیا که اخیراً انتخاب شده است، کواسی کوارتن را به عنوان جدیدترین وزیر دارایی یا وزیر دارایی ارشد این کشور منصوب کرده است.

در اطلاعیه روز سه شنبه، دفتر تراس تحت عنوان کوارتن به عنوان وزیر دارایی بعدی بریتانیا سوگند یاد کرد و جانشین ندیم زهاوی شد که پس از استعفای ریشی سوناک در ماه ژوئیه به مدت سه ماه وزیر دارایی بود. کوارتنگ علاوه بر عضویت در پارلمان از سال 2010، اخیراً به عنوان وزیر امور خارجه در امور تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی برای دولت بریتانیا خدمت کرده است.

به طور رسمی ملکه الیزابت منصوب استعفای بوریس جانسون به دنبال تراس به‌عنوان نخست‌وزیر بعدی بریتانیا و اولین ارباب خزانه‌داری در روز سه‌شنبه صورت می‌گیرد، اما زاهاوی به طور علنی درباره برنامه‌هایش برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین در این کشور صحبت نکرده است.

مربوط: مقامات BoE مقررات فعلی بازار کریپتو را با هواپیماهای ناامن مقایسه می کنند

بر اساس گزارش ژوئن 2021 در مورد استراتژی نوآوری بریتانیا از وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی، که زاهاوی وزیر امور خارجه آن بود، فناوری بلاک چین «پتانسیل تحول‌پذیر» دارد و در خدمات دیجیتال اعتماد ایجاد می‌کند. در ژوئیه 2021، ادارات دولتی 61 میلیون دلار بودجه برای پروژه‌های ترویج «نوآوری مبتنی بر داده»، از جمله استفاده از بلاک چین در زنجیره‌های تامین، اعلام کردند.

دولت بریتانیا در حال حاضر در حال بررسی مسیرهای قانونی مختلف برای تنظیم استیبل کوین ها و تعیین نقش ارزهای دیجیتال در اقتصاد است. در ماه مه، دفتر نخست وزیری دو لایحه در مورد توقیف ارزهای دیجیتال و کمک های نظارتی ارائه کرد.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا