اخبار ارز دیجیتال

گزارش وفاداری جدید «تضاد قوی» بین بیت‌کوین و ارزهای فیات را نشان می‌دهد

Fidelity Digital Assets می‌گوید ریسک و «مسئولیت» طرف مقابل، کیفیت پایداری را تشکیل می‌دهند که بیت‌کوین را متمایز می‌کند.

مدیر دارایی Fidelity Investments پیش‌بینی می‌کند که آینده بیت‌کوین (BTC) می‌تواند «تضاد کاملی با بقیه جهان» داشته باشد.

در یک مقاله تحقیقاتی اخیر با عنوان «افزایش دلار و بیت کوین» که در ۱۰ اکتبر منتشر شد، شرکت تابعه ارزهای دیجیتال این شرکت، Fidelity Digital Assets، مرزی بین بیت کوین و سایر ارزها ترسیم کرد.

گزارش: بیت کوین تحت مسئولیت دیگران قرار نمی گیرد

فیدلیتی، در حالی که به سختی بیت کوین را صعودی قبول می کند، با وجود بازار نزولی تقریباً یک ساله، همچنان علناً اعتماد خود را به بزرگترین ارز دیجیتال تکرار می کند.

در این گزارش، تحلیلگران بیان می‌کنند که بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی چقدر با آنچه در حال حاضر به عنوان یک دارایی در نظر گرفته می‌شود فاصله دارد. انتشار و عرضه منظم بیت‌کوین به‌ویژه در محیط جدید با تورم بالا اهمیت دارد.

آنها توضیح دادند: “بنابراین بیت کوین ممکن است به زودی در تضاد کامل با مسیری که بقیه ارزها و ارزهای فیات در جهان دنبال می کنند قرار گیرد: افزایش عرضه، ایجاد ارزهای اضافی و گسترش ترازنامه بانک مرکزی. خیر.”

مرتبط: قیمت بیت کوین به راحتی در ۶ سال به ۲ میلیون دلار خواهد رسید – لری لپارد

در حالی که عنوان گزارش به قدرت دلار آمریکا در برابر سایر ارزهای جهانی اشاره دارد، بحران پوند انگلیس بود که Fidelity آن را به عنوان رویدادی که با استانداردهای بیت کوین امکان پذیر نیست برجسته کرد.

به طور خلاصه، این شرکت پیش‌بینی می‌کند که «ممکن است برای کاهش بار بدهی‌های بالای اقتصادهای توسعه‌یافته به کاهش ارزش پول بیشتری نیاز باشد، اما رویدادهای اخیر در بریتانیا باعث شده است که شرکای تجاری در سیستم باقی بمانند. دوز مداخله پولی و نقدینگی احتمالاً از بین نخواهد رفت. به زودی، که نشان دهنده خطر مسئولیت است.”

در نتیجه، بیت‌کوین یکی از معدود دارایی‌هایی است که مسئولیت دیگران را برآورده نمی‌کند، ریسک طرف مقابل ندارد و یک برنامه عرضه غیرقابل تغییر دارد.

اینکه آیا این املاک جذاب تر به نظر می رسند یا نه، در نهایت به سرمایه گذاران و بازار بستگی دارد.

نمودار بازده ماهانه بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Coinglass

نوسانات به عنوان مورد اصلی برای بخش کریپتو باقی می ماند

در جای دیگر، خوش بینی Fidelity در مورد وضعیت فعلی خود شبکه بیت کوین با نگرانی همتایان خود در بخش کریپتو در تضاد است.

جمع‌بندی تحقیقات اکتبر این شرکت نشان می‌دهد که عرضه غیرنقد بیت‌کوین به رکورد ۱۰ ساله رسیده است و اصول اولیه شبکه در حال افزایش است.

در همین حال، همانطور که کوین تلگراف در آخرین خبرنامه هفتگی خود، The Week On-Chain، گزارش داد، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode به این نتیجه رسید که نوسانات احتمالاً مشخصه بارز بیت کوین در آینده خواهد بود.

“بازار بیت کوین برای نوسانات آماده شده است، با نوسانات واقعی و اختیاری که به پایین ترین حد تاریخی می رسد. در نقاط تصمیم گیری که پایه را قطع می کنند، فشرده می شود” و نقاط داده مورد علاقه را خلاصه کرد.

به طور گسترده تر، معامله گران در حال آماده شدن برای خروج خشونت آمیز از بسته معاملاتی محدود بیت کوین در هفته های آینده هستند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا