🚨 اخبار ارز دیجیتال

انیمیشن New Elon Musk و Dogecoin (DOGE) هیجان زیادی را در جامعه ایجاد می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک انیمیشن جدید یک دقیقه و ۲۴ ثانیه ای با ایلان ماسک و دوج کوین (DOGE) در حال ایجاد غوغای بزرگ در فضای رمزنگاری است زیرا این کلیپ کوتاه به نگرانی های گسترده در مورد قابلیت همکاری در اکوسیستم Web3 می پردازد.

پست به اشتراک گذاشته شده توسط در X سر کوین دوجاین در مورد درون نگری با آهنگ کلاسیک مایکل جکسون به نام “مردی در آینه” صحبت می کند که به عنوان موسیقی متن این انیمیشن کوتاه استفاده شده است، که پیامی قوی برای بازیکنان در فضای ارزهای دیجیتال دارد.

ماسک به دلیل طرد شدن DOGE از بی خوابی رنج می برد

این انیمیشن ناراحتی‌هایی را به تصویر می‌کشد که کاربرانی که به دلیل عدم قابلیت همکاری نمی‌توانند روی یک پلتفرم معامله کنند، تجربه می‌کنند. در این کلیپ، ماسک متوجه می‌شود که یک فروشنده DOGE با استفاده از کیف پول X خود، از فرصت پرداخت برای یک کوکی توسط یک فروشنده DOGE در گوشه خیابان محروم می‌شود.

این اتفاق ماسک را آزار می دهد که با یادآوری ناراحتی کاربران دچار بی خوابی می شود و برای رفع آن بر اساس متن آهنگ تم «مردی در آینه» عمل می کند. این راه حل را تشویق می کند که در آن DOGE و

این به برنامه ماسک برای راه اندازی یک پلتفرم پرداخت همتا به همتا و تبدیل X به یک “اپلیکیشن همه چیز” همه جانبه برای کاربران در سراسر جهان اشاره دارد. طرح ادغام راه حل های پرداخت در X هنوز مشخص نیست، اما برخی فکر می کنند که Dogecoin به عنوان یکی از اولین ارزهای پشتیبانی شده قفل شده است.

آیا همکاری DOGE و X قریب الوقوع است؟

U.Today در ماه مارس گزارش داد که ماسک چگونه با اخذ مجوز در سه ایالت جدید (ایلینویز، نیومکزیکو و اورگان) در حال انجام حرکت های بزرگ در پرداخت های رمزنگاری شده است. این حرکت به عنوان یک گام بزرگ در جهت تحقق دیدگاه ماسک برای گسترش X فراتر از محدوده اولیه توییتر به عنوان یک پلت فرم رسانه اجتماعی تلقی می شود.

تحلیلگران می گویند با توجه به گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ماسک می تواند نهنگی با بیش از ۳۶ میلیارد دلار باشد، این کلیپ متحرک به احتمال همکاری اشاره دارد. میلیاردر فناوری و عاشق میم ها در فضای رمزنگاری نفوذ دارد زیرا پست های او اغلب احساسات بازار را تحریک می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا