اخبار ارز دیجیتال

قانون جدید اپل «مالیات» 30 درصدی NFT و مبادلات محدود شده جغرافیایی را دو برابر می کند.

اپل قوانین خود را برای پرداخت ارزهای دیجیتال و مبادلات رمزنگاری روشن کرده است و در همان زمان قوانین خود را برای NFT ها برای اولین بار منتشر کرده است.

شرکت قدرتمند فناوری اپل، قوانین فروشگاه App خود را در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و مبادلات ارزهای دیجیتال روشن کرده است و اولین کسی است که قوانین خاصی را برای NFTها تدوین می‌کند.

قوانین جدید نحوه مالیات بر خریدهای NFT و مواردی را که می‌توان و نمی‌توان از آنها استفاده کرد را تأیید می‌کند، در حالی که قوانین مربوط به زمان فهرست‌بندی برنامه‌های مبادلات رمزنگاری را نیز روشن می‌کند.

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های فروشگاه App در 24 اکتبر، زبانی را اضافه کرد که امکان خرید درون برنامه‌ای NFT را فراهم می‌کند، اما استفاده غیرنمایش از NFT‌های به‌دست‌آمده در جاهای دیگر را ممنوع می‌کند.

برنامه‌ها همچنین ممکن است از خریدهای درون‌برنامه‌ای برای «فروش و فروش خدمات» مرتبط با NFT‌ها، مانند «ضربه‌سازی، فهرست‌بندی و انتقال» استفاده کنند.

با این حال، با اطمینان از اینکه تمام خریدهای NFT در برنامه انجام می شود، شرکت فناوری در حال کاهش “مالیات اپل” NFT است (خریدهای NFT درون برنامه ای را به نرخ کمیسیون استاندارد 30 درصد برای همه خریدها افزایش می دهد).

برنامه‌ها ممکن است حاوی «دکمه‌ها، پیوندهای خارجی یا سایر فراخوان‌های اقدام» نباشند که ممکن است راهی را برای کاربران فراهم کند تا هنگام خرید NFT، هزینه‌های فروشگاه برنامه را دور بزنند. همچنین از استفاده برنامه ها از مکانیسم جلوگیری می کند. […] کدهای QR، ارزهای رمزنگاری شده، و کیف پول‌های ارزهای دیجیتال که می‌توانند برای باز کردن قفل محتوا و ویژگی‌های درون‌برنامه استفاده شوند.»

این قانون علیرغم اینکه شرکت به دلیل اعمال کمیسیون 30 درصدی در فروش NFT از طریق برنامه های بازار NFT مانند OpenSea و Magic Eden با انتقاد مواجه شده است، اعمال می شود. .

Magic Eden گفت که پس از اطلاع از این خط‌مشی، سرویس خود را از اپ استور حذف کرده است، در حالی که سایر بازارهای NFT عملکرد برنامه خود را کاهش داده و به کاربران اجازه می‌دهند فقط NFT‌های متعلق به خود را مرور و مشاهده کنند.

دستورالعمل های اپل همچنین استفاده از ارزهای رمزنگاری شده را برای خریدهای درون برنامه ای مستثنی می کند و فقط خرید ارزهای فیات با “روش های پرداخت معتبر” مانند کارت های نقدی و اعتباری را مجاز می داند.

مربوط: Node در آستانه سقوط غول های فناوری از اپل گرفته تا گوگل است.

دستورالعمل‌های جدید هیچ تغییری در سیاست‌های موجود اپل در رابطه با برنامه‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط صرافی‌هایی مانند Binance و Coinbase که تراکنش‌های آنها مشمول مالیات 30 درصدی اپل نیستند، ایجاد نمی‌کند.

با این حال، زبان جدیدی اضافه شده است تا مشخص شود که برنامه‌های صرافی رمزنگاری را فقط می‌توان در «کشورها یا مناطقی که برنامه مجوز و اختیار مناسب برای ارائه صرافی‌های ارز دیجیتال را دارد» در برنامه ارائه کرد.

نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا