اخبار ارز دیجیتال

تقریباً ۱ میلیارد دلار در بازار کریپتو انحلال شد

طبق گزارش CoinGlass، تنها در ۲۴ ساعت گذشته یک ارز دیجیتال به ارزش ۹۶۳ میلیون دلار نقد شده است.

این بزرگترین مقدار ارز دیجیتال نقد شده از ابتدای ماه مارس است. در آن زمان، بیش از ۱.۱ میلیارد دلار در یک روز پس از افت ۱۰ درصدی بیت کوین، مدت کوتاهی پس از رسیدن به بالاترین حد جدید، نقد شد.

موقعیت‌های طولانی بخش عمده این تخریب عظیم (۷۷۲ میلیون دلار) را تشکیل می‌دهند.

روز شنبه قیمت بیت کوین به دلیل افزایش تنش ها در خاورمیانه بیش از ۸ درصد کاهش یافت. ایران در تلافی صدها پهپاد و موشک به سمت اسرائیل شلیک کرد.

بزرگترین سفارش انحلال تنها در Binance رخ داد که به ۸.۴۶ میلیون دلار رسید.

به طور کلی، حدود ۲۶۰۰۰۰ معامله‌گر ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته طی یکی از بدترین سقوط‌های بازار کریپتو در سال‌های اخیر منحل شدند.

OKX از نظر کل نقدینگی (به ترتیب ۴۱۲ و ۳۶۵ میلیون دلار) از Binance جلوتر است. Huobi، BitMEX، CinEX و Bitfinex نیز در میان صرافی‌های برتر ارزهای دیجیتال در انحلال کامل هستند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، آلتکوین های اصلی از جمله Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) توانستند یک رالی امداد کوتاه را ببینند که منجر به انحلال برخی از موقعیت های فروش کوتاه شد. با این حال، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هنوز به میزان قابل توجهی در روز گذشته کاهش یافته است و مشخص نیست که آیا در آینده نزدیک بهبود خواهد یافت یا خیر.

وقتی صحبت از انحلال کامل می شود، البته بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشتاز هستند. Solana (SOL) و DOGE به ترتیب در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا