اخبار ارز دیجیتال

Nasdaq گزارش‌ها در حال آماده‌سازی سرویس نگهداری رمزارز برای مؤسسات است

طبق گزارش‌ها، این شرکت گروه جدیدی را ایجاد کرده است که بر دارایی‌های دیجیتال متمرکز است و ایرا آئرباخ را که قبلاً برای جمینی کار می‌کرد، به سمت رهبری واحد آورده است.

از آنجایی که موسسات بیشتری به فعالیت در ارزهای دیجیتال علاقه مند می شوند، طبق گزارش ها، شرکت خدمات مالی چند ملیتی نزدک آماده ارائه خدمات مدیریت دارایی دیجیتال به مشتریان نهادی شده است.

طبق گزارشات، این شرکت گروه جدیدی را با تمرکز بر دارایی های دیجیتال ایجاد کرده است که با ارائه خدمات نگهداری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) برای مؤسسات شروع کرده است. تقسیم.

در گزارش بلومبرگ، آئرباخ ابراز عقیده کرد که موج بعدی انقلاب مالی با پذیرش نهادی هدایت خواهد شد. به گفته مدیریت، وقتی نوبت به آوردن اعتماد به بازار می‌رسد، جایی بهتر از نزدک وجود ندارد.

در ماه می، نزدک با شرکت برزیلی XP برای ایجاد یک صرافی دارایی دیجیتال به نام XTAGE شریک شد. رولاند چای، مدیر Nasdaq گفت که مشارکت با XP فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران و سایر شرکت ها به ارمغان می آورد. طبق گفته XP، انتظار می رود این صرافی در سال 2022 راه اندازی شود.

مربوط: Fidelity به زودی مشتریان خرده‌فروشی را به رمزارزها – مدیر عامل Galaxy – مهاجرت خواهد کرد

الکساندر هپتنر، مدیرعامل BitMEX اخیراً در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که پس از ادغام اتریوم، جایی که شبکه به اجماع اثبات سهام (PoS) روی آورد، شرکت شاهد بهره وری و افزایش بهره وری بوده است. به دلیل علاقه ای که به ارزهای دیجیتال دارند، برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال بازتر هستند. توسعه محیط زیست او گفت: «ما معتقدیم که این امر موجب پذیرش بیشتر نهادی و پذیرش بازار انبوه خواهد شد.

در مصاحبه جداگانه ای با کوین تلگراف، هنریک اندرسون، مدیر صندوق Apollo Capital، گفت که سرمایه گذاران نهادی به زودی به سمت موضع بدون مداخله در مورد ارزهای دیجیتال نیز تغییر خواهند کرد. این مدیر اجرایی تاکید کرد که مواقعی وجود دارد که مردم نمی خواهند فرصت را از دست بدهند و این یک “ریسک شغلی سرمایه گذاری نشده” خواهد بود.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا