اخبار ارز دیجیتال

The Mystery of the Whale Purse که ۵۰ درصد از عرضه SLP Axie Infinity را در اختیار دارد

برخلاف توضیح واضح، این کیف نهنگ غول پیکر متعلق به Axie Infinity یا شرکت پشت سر آنها، Sky Mavis نیست.

نزدیک به یک سال است که کیف پول اسرارآمیز Axie Infinity بی سر و صدا Smooth Love Potion (SLP) را استخراج کرده است.

کیف پول‌های نهنگ ناشناس در حال حاضر کمی بیش از ۲۲ میلیارد SLP دارند. این بیش از ۵۰ درصد از کل گردش توکن را نشان می دهد.

مسئله؟ هیچ کس نمی داند متعلق به چه کسی است یا قصد آنها چیست.

کیف پول مورد بحث توسط مایکل بنکو، بازیکن Axie Infinity و یکی از بنیانگذاران فناوری، مورد توجه Cointelegraph قرار گرفت، کسی که اولین بار در ۲۵ آگوست متوجه این کیف پول مرموز شد.

آیا باید نگران باشم؟

بنکو به کوین تلگراف گفت که با توجه به مقدار SLP که کیف پول در مدت زمان نسبتاً کوتاهی جمع آوری کرده است، نگران است که این کار بتواند اکوسیستم بازی را ویران کند.

“اهمیت کیف پولی که مقدار زیادی SLP را در خود جای دهد این است که اگر یک فرد باشد، کنترل زیادی بر اقتصاد به آن شخص می دهد، به خصوص در اقتصادی که صدور توکن بسیار دشوار است.”

Axie Infinity که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که در آن بازیکنان NFT موجودات کارتونی را خریداری می کنند، آنها را پرورش می دهند و در گیم پلی نوبتی با سایر بازیکنان مبارزه می کنند.

SLP توسط بازیکنانی که ماموریت‌های روزانه را انجام می‌دهند، با بازیکنان دیگر در حالت Arena مبارزه می‌کنند و در حالت ماجراجویی با هوش مصنوعی روبرو می‌شوند، به دست می‌آیند. SLP ها را می توان برای پرورش Axies، ساختن رون ها و طلسم های درون بازی (پاور آپ) استفاده کرد و می تواند در صرافی فروخته شود.

بنکو می‌گوید که با آخرین به‌روزرسانی فصل، بازیکنان متوسط ​​Axie Infinity می‌توانند در هر روز بین ۱۰ تا ۷۰ SLP تولید کنند، بسته به اینکه چقدر در بازی خوب هستند.

بنابراین اگر کسی با ۲۲ میلیارد SLP در آنجا نشسته باشد، این یک نگرانی است. […] آنها در واقع می توانند قیمت را ثابت نگه دارند یا زمانی که شرایط طبیعی بازار باید قیمت را بالا ببرد، قیمت را کاهش دهند. “

طبق گفته Coingecko، قیمت فعلی این ارز دیجیتال ۰.۰۰۴ دلار است که ۹۹ درصد از بالاترین قیمت ۰.۴۰ دلار در ۱۳ جولای ۲۰۲۱ کاهش یافته است.

صاحب آن کیست؟

تئوری هایی که وجود کیف پول ها را توضیح می دهند تا کنون به بن بست رسیده اند.

بنکو در ابتدا این نظریه را مطرح کرد که کیف پول “سیستمی است که Axie Infinity باید به طور خودکار بین بازیکنانی که SLP کسب کرده اند توزیع کند”.

با این حال، الکساندر لارسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Sky Mavis به کوین تلگراف گفت که نه Sky Mavis و نه Axie Infinity ارز رمزنگاری شده بازی را در اختیار ندارند.

“تمام توکن های موجود توسط بازیکنان ساخته شده اند.”

Gabby Dizon، یکی از بنیانگذاران Yield Guild Games و یکی از DAO های اصلی برای بازیکنان در Axie، گفت که YGG دارای کیف پول نیست، بلکه کیف پولی است که صرافی ها از آن برای نگهداری نقدینگی استفاده می کنند.

مربوط: Axie Infinity با در نظر گرفتن “دو برابر کردن” در بازار کره: KBW

دیزون گفت: “ما عموماً از تمام SLP های ضرب شده برای پرورش استفاده می کنیم، بنابراین تصور نکنید که این مال ما است.”

با این حال، بنکو گفت که در حالی که بسیاری از تراکنش‌های SLP بایننس را فرستنده یا گیرنده بسیاری از تراکنش‌ها می‌دانست، او تراکنش را دید و معتقد بود که این یک کیف پول متعلق به یک صرافی ارز دیجیتال است. من گفتم نه.

به نظر می رسد بایننس یک کیف پول رسمی دارد [already] به نظر می رسد این کیف پول نیست. “

کوین تلگراف برای اظهار نظر با بایننس تماس گرفته است اما در زمان نگارش پاسخی دریافت نکرده است.

اگر نظریه ای در مورد اینکه چه کسی پشت کیف پول است، دارید، لطفاً با felixng در cointelegraph.com تماس بگیرید.

نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا