اخبار ارز دیجیتال

میلیون ها انتقال مرموز XRP به صرافی برتر کره می رود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert نشان داد که نهنگ‌های ناشناس سه تکه بزرگ XRP را به پلتفرم‌های معاملاتی بزرگ در سراسر جهان از جمله کره جنوبی منتقل کردند. چنین افزایشی در فعالیت نهنگ XRP اخیراً عادی شده است.

این نقل و انتقالات مرموز XRP در ۲۴ ساعت گذشته انجام شد، زمانی که قیمت XRP ابتدا بیش از ۵٪ کاهش یافت و سپس تلاش برای بازیابی آغاز شد.

۷۰ میلیون XRP در حال حرکت

با توجه به منبع داده‌ای که در بالا ذکر شد، نهنگ‌های ناشناس سه تکه عظیم XRP را منتقل کردند و آنها را به پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال انتقال دادند. در مجموع ۲۴۹۲۰۳۶۶ XRP به Bithumb، صرافی بزرگ کره جنوبی رفت. در مجموع ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP به Bitso تجارت کریپتو مستقر در مکزیک منتقل شد و ۲۵,۶۰۰,۰۰۰ XRP به صرافی های بزرگ با دفاتر در اتحادیه اروپا و ایالات متحده Bitstamp ارسال شد.

به طور کلی، نهنگ های ناشناس ۷۰ میلیون XRP به ارزش ۴۰.۴ میلیون دلار در فیات منتقل کردند. علاوه بر این، در ۱ آوریل، انتقال عظیم XRP به مبلغ ۱۰۰ میلیون نیز مورد توجه قرار گرفت زیرا این فروشگاه عظیم XRP از یک آدرس بلاک چین ناشناس به آدرس دیگر متصل شد.

آخرین اقدام قیمت XRP

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در چهار روز گذشته از اول آوریل سقوط آزاد داشته است و تا به امروز تقریباً ۱۰ درصد کاهش داشته است. پس از معکوس شدن به سمت بالا، XRP تلاش کرده است تا بازیابی کند و تا کنون ۲.۲۷ درصد افزایش داشته است.

در زمان نوشتن این مقاله، ارز دیجیتال وابسته به ریپل با قیمت ۰.۵۷۵۱ دلار تغییر می کند.

ریپل ۸۰۰ میلیون XRP قفل کرد

در ۱ آوریل، Whale Alert گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال Ripple Labs 500 میلیون سکه XRP را از escrow باز کرده است. این برداشت ها برنامه ریزی شده و از اوایل سال ۲۰۱۸ با هدف حمایت از نقدینگی XRP در بازار ارزهای دیجیتال و همچنین توزیع XRP بین مشتریان نهادی ریپل انجام شده است.

اما ریپل معمولا یک میلیارد XRP را باز می کند و فقط این بار مقدار منتشر شده به نصف XRP معمولی رسیده است. با این حال در همان روز، ریپل دو انتقال به ارزش هر کدام ۴۰۰ میلیون XRP را انجام داد، بنابراین ۸۰۰ میلیون XRP را تا ماه بعد قفل کرد. این دو پشته XRP هر کدام ۲۴۷.۷ میلیون دلار ارزش داشتند که مجموع آنها را به نیم میلیارد دلار آمریکا رساند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا