اخبار ارز دیجیتال

نقل و انتقال مرموز ۴۸۳ میلیون دلاری بیت کوین به بازار بورس بزرگ ایالات متحده رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از افشای داده های Whale Alert، انتقال قابل توجه بیت کوین به ارزش ۴۸۳ میلیون دلار امروز توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. در تراکنش انجام شده توسط سازمانی که فقط با آدرس “۱Eob1” شناسایی شده بود، مشاهده شد که ۷۶۹۰ بیت کوین به کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، به ویژه از طریق بخش خصوصی آن، موسسه کوین بیس، منتقل شده است.

چیزی که این انتقال را متفاوت می کند جدید بودن نسبی آدرس ارسال است. «۱Eob1» تنها دو روز پیش وارد صحنه ارزهای دیجیتال شد و با برداشت ۹۳۲۰۶۹ بیت کوین معادل ۵۹.۹۷ میلیون دلار از کوین بیس پرایم شروع به کار کرد. در طول دوره بعدی، آدرس به طور سیستماتیک ذخایر Coinbase را تخلیه کرد، که منجر به انتقال قابل توجهی به صرافی امروز شد و آدرس دیگر دارایی را در خود نداشت.

همزمان با ثبات ارزش بیت کوین در ۶۳۳۰۰ دلار در چهار روز گذشته و به دنبال آن کاهش قابل توجه ۱۳.۲ درصدی و بهبود نسبی، این انتقال منعکس کننده رویداد مشابهی است که اخیرا مشاهده شده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ۳۲۲ میلیون دلار ورودی بیت کوین به کوین بیس موسسه ثبت شد که بر فتنه پیرامون این حرکات افزوده است.

گمانه زنی ها در مورد دلایل این انتقال زیاد است. برخی معتقدند که این ممکن است نشان دهنده یک عملیات داخلی توسط خود صرافی باشد که هدف آن جابجایی دارایی های بیت کوین در زیرساخت های خود است. برخی دیگر پیشنهاد می کنند که این می تواند به معنای مانور استراتژیک توسط یک سرمایه گذار بزرگ باشد که از نوسانات اخیر قیمت بیت کوین استفاده می کند.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال از نزدیک این تحولات را زیر نظر دارد، توجه بر اقدامات این دارایی مرموز بیت کوین متمرکز شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا