اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه مولتی‌ورس، شهر متاورس با حمایت دولت را در امارات راه‌اندازی کرد

چندین امارات در امارات متحده عربی برای تقویت گردشگری در مناطق مربوطه خود به Metaverse روی می آورند. شارجه اکنون در دبی است تا جاه طلبی های وب 3 خود را گسترش دهد.

اکوسیستم هوش مصنوعی Multiverse Labs یک شهر جدید Metaverse در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) راه اندازی کرده است. امارت گفت که این اقدام می تواند صنعت گردشگری منطقه را تقویت کند.

این شهر جدید که شارجهورس نامیده می‌شود، توسط آزمایشگاه‌های مولتی‌ورس به‌عنوان یک متاورس «فورواقع‌گرایانه و از لحاظ فیزیکی دقیق» توصیف شد که مساحتی معادل 1000 مایل مربع از امارت را در بر می‌گیرد. شهرهای مجازی می‌توانند از صنعت گردشگری محلی حمایت کنند و مشاغل جدید ایجاد کنند. این در راستای ابتکارات اعلام شده توسط امارت همسایه دبی در اوایل سال جاری است.

Metaverse Cities توسط سازمان توسعه تجاری و گردشگری شارجه (SCTDA)، آژانس دولتی اصلی که مسئول ترویج صنعت گردشگری در امارت است، پشتیبانی می شود. خالد جاسم المدفا، رئیس SCTDA، گفت که هدف ابتکار جدید تبدیل “صنعت گردشگری بازار انبوه به سمت نسل بعدی شیوه های پایدار” است. به این ترتیب، گفته می‌شود شارجه‌باس «دسترسی بی‌سابقه‌ای به تقریباً هر گوشه» از امارت ارائه می‌کند.

اگرچه شارجه به اندازه دبی معروف نیست، اما با جمعیتی حدود 1.8 میلیون نفر، دومین امارت پرجمعیت امارات است. از طریق Sharjahverse، کل امارت برای عموم آزاد است.

علاوه بر افزایش پذیرش رمزنگاری و بلاک چین در سطح امارات، نشانه هایی وجود دارد که دولت فدرال امارات در حال آماده سازی کاتالیزوری برای تنظیم فعال این کشور است. همانطور که کوین تلگراف در ماه فوریه گزارش داد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار امارات در حال تدوین قانون صدور مجوز کریپتو است که به شرکت های دارایی دیجیتال اجازه می دهد تا در این کشور فعالیت کنند.

مربوط: وزارت اقتصاد امارات متحده عربی دفتر مرکزی جدیدی را در متاورس افتتاح کرد

علاوه بر امارات متحده عربی، چندین حوزه قضایی دیگر در سراسر جهان متاورس را به عنوان یک کاتالیزور اقتصادی بالقوه شناسایی کرده اند. این برنامه تلاش های توسعه Web3 را در تمام مناطق محلی هماهنگ می کند. دولت کره جنوبی صدها میلیون دلار در پروژه های مختلف Metaverse سرمایه گذاری کرده است و نخست وزیر ژاپن تأیید کرده است که فناوری Metaverse بخشی از فرآیند تحول دیجیتال این کشور خواهد شد.

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا