اخبار ارز دیجیتال

MTV دسته جایزه «بهترین اجرای متاورس» را معرفی کرد

شش بازیگر موسیقی Metaverse نامزد شده اند، از جمله آریانا گرانده، جاستین بیبر و گروه کی پاپ BTS.

جوایز ۲۰۲۲ MTV Video Music Awards (VMA) دسته جدیدی را به فهرست دسته بندی های مسابقه خود اضافه کرده است. هنرمندان امسال واجد شرایط رقابت در بخش “بهترین اجرای متاورس” برای دریافت این جایزه هستند.

در اصل، نمایش جوایز در سال ۱۹۸۴ به عنوان جشنی از مهارت های موزیک ویدیو آغاز شد. هنرمندان بزرگ موسیقی مانند مدونا، نیروانا و کانیه وست از برندگان قبلی VMA هستند.

دسته‌های جوایز معمولی شامل «ویدئوی سال»، «هنرمند سال» و «آهنگ سال» است، اما امسال یک تغییر در Web3 وجود دارد. VMA ها یک دسته جوایز کاملاً جدید برای عملکرد شما در متاورس ایجاد کرده اند.

شش هنرمند برای سال اول نامزد شده اند. این شامل Rift Tour و Ariana Grande (Fortnite)، Blackpink’s The Virtual (PUBG Mobile)، BTS (YouTube)، Charli XCX (Roblox)، جاستین بیبر – یک تجربه مجازی تعاملی (Wave)، تجربه کنسرت Twenty One Pilots (Roblox) است. مشمول. ).

علاوه بر یک دسته جوایز کاملاً جدید، نمایش جوایز در ۱۲ آگوست همچنین اولین تجربه متاورس را معرفی کرد. استودیوی بازی سازی پارامونت هفته گذشته یک تجربه VMA در متاورس Roblox منتشر کرد. این تا ۳ سپتامبر سال جاری در دسترس است.

با دو اجرا نامزد شده برای Roblox، دنیای مجازی در رویدادهای فرهنگ پاپ مانند کنسرت ها و جشنواره ها بسیار فعال است. سال گذشته، ما با Insomniac، تولید کننده پیشرو جشنواره های موسیقی رقص الکترونیک، برای ایجاد یک جشنواره مجازی در متاورس همکاری کردیم.

مربوط: کنسرت در متاورس می تواند به موج جدیدی از استخدام منجر شود

دسته متاورس امسال پس از پنج سال کاهش متوالی در بازدیدهای VMA آمده است. از آنجایی که متاورس به گسترش و جذب مخاطبان جوان‌تر ادامه می‌دهد، حرکت MTV برای استقبال از اجراهای مجازی می‌تواند به به روز نگه داشتن متاورس کمک کند.

ادغام وب ۳ بیداد می کند زیرا صنعت موسیقی سال ها پس از معرفی خدمات پخش موسیقی در مسیر مصرف دیجیتال بوده است. هنرمندان تک‌آهنگ‌هایی را منتشر می‌کنند که NFT‌ها در نمودارهای بین‌المللی به رسمیت شناخته می‌شوند، در حالی که دیگران از بلاک چین برای بهبود مجوز موسیقی خود استفاده می‌کنند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا