اخبار ارز دیجیتال

معتمدین Mt. Gox آخرین مهلت ثبت نام انتخاب های بازپرداخت را در ۱۰ ژانویه تعیین کردند

کاربران Mt Gox Exchange ممکن است یک قدم به بازپرداخت پول خود نزدیک‌تر باشند، پس از آن که نوبواکی کوبایاشی، متولی، گزینه‌های بازپرداخت را اعلام کرد.

طلبکاران صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال Mt. Gox تا ژانویه ۲۰۲۳ فرصت دارند ثبت نام کنند و روش بازپرداخت را به عنوان بخشی از طرح پوشش زیان انتخاب کنند.

نوبواکی کوبایاشی، متولی کوه گوکس در تاریخ ۶ اعلام کرد که طلبکاران تا ۱۰ ژانویه فرصت دارند تا روش بازپرداخت را انتخاب کنند، اطلاعات ذینفع را در سامانه ثبت درخواست توانبخشی آنلاین ثبت کنند و حواله بانکی را انجام دهند. می توانید از حساب کاربری خود استفاده کنید. سرویس انتقال ارائه دهنده، یا صرافی یا متولی ارزهای دیجیتال. به روز رسانی کوبایاشی آخرین پیشرفت در طرح بازسازی است که با درخواستی در سال ۲۰۱۸ برای جبران وجوه از دست رفته پس از فروپاشی بورس در سال ۲۰۱۴ به طلبکاران کوه Gox آغاز شد.

“در صورتی که انتخاب و ثبت نام لازم انجام نشده باشد، بازپرداخت زیر امکان پذیر نیست، بنابراین لازم است مدارک مورد نیاز را به دفتر مرکزی شرکت MTGOX، آموزشی ویبولیتین یا به محلی که توسط شرکت ما تعیین شده است، آورده شود. من دریافت کردم. اطلاعیه ای مبنی بر بازپرداخت به ین ژاپن. اگر نتوانیم وجه را دریافت کنیم، بازپرداخت را به دفتر امور حقوقی واریز می کنیم.»

بیت استامپ صرافی کریپتو اعلام کرد یکی از شرکت هایی باشید که از طرح های بازپرداخت حمایت می کنند.

آقای کوبایاشی گفت که دفتر او یا “اشخاص ثالث مرتبط با بازپرداخت” علاوه بر تأیید هویت ساکن آدرس ارائه شده، اطمینان حاصل می کنند که نام شخصی که ثبت نام می کند واجد شرایط دریافت غرامت است یا خیر. مشخص نیست که آیا بازپرداخت می شود یا خیر این طرح شامل گزینه هایی برای طلبکاران برای دریافت بیت کوین بیت کوین یا ارز فیات و اینکه چقدر پس از مهلت ۱۰ ژانویه وجوه توزیع می شود، بود.

مربوط: طلبکاران Mt. Gox قادر به تعیین تاریخ بازپرداخت نیستند، اما بازار تحت تأثیر قرار نگرفت

ضرر و زیان کاربران Mt. Gox در پی فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال میلیاردها دلار برآورد شد. تقریباً ۹۹٪ از طلبکاران تحت تأثیر این پلت فرم در اکتبر ۲۰۲۱ پیش نویس طرح بازسازی را تصویب کردند که شاکیان تقریباً ۸۳٪ از کل قدرت رای را تشکیل می دادند.

کوبایاشی در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که این طرح پس از پذیرش توسط دادگاه ژاپن “نهایی و الزام آور” تلقی می شود. با این حال، در به روز رسانی ۴ اکتبر خود، متولی گفت که برای اصلاحات خاصی در مفاد طرح توانبخشی درخواست کرده است که “تاثیر نامطلوبی بر طلبکاران بازپروری نداشته باشد.”نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا