اخبار ارز دیجیتال

معتمد کوه Gox به‌روزرسانی‌های رویه بازپرداخت را منتشر می‌کند

بر اساس اسنادی که روز چهارشنبه منتشر شد، دوره مرجع محدود یکی از آخرین مراحل بازپرداخت به طلبکاران است.

نوبواکی کوبایاشی، متولی Mt.Gox، روز چهارشنبه یک به‌روزرسانی درباره برنامه بازیابی برای طلبکاران صرافی منحل شده ارز دیجیتال منتشر کرد. بر اساس این سند، دوره استاندارد محدودیت از ۲۴ شهریور آغاز می شود و «انتقال، واگذاری، جانشینی، تأمین وثیقه و واگذاری به روش های دیگر دعاوی جبران خسارت ممنوع است».

کوبایاشی تأیید کرد که طلبکاران تا ۱۵ سپتامبر فرصت دارند تا برای وجوهی که در اثر سقوط یک صرافی اولیه ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۴ از دست رفته است، ادعا کنند.

در دوره مرجع برای محدودیت در واگذاری، متولی توانبخشی پذیرش تشریفات واگذاری دعاوی تحت سیستم تشکیل پرونده بازپروری را به حالت تعلیق در می آورد.

این سند در مورد مهلت دوره محدودیت مشخص نیست، اما تأیید می کند که اولین بازپرداخت کامل به طلبکاران پس از آن انجام می شود.

در این پرونده همچنین آمده است که اگر اخطار واگذاری در طول دوره محدود ثبت شود، ممکن است متولی نتواند تعیین کند که چه کسی باید هزینه را بازپرداخت کند.

در نتیجه، بستانکاران بازپروری ممکن است نتوانند بازپرداخت های مورد نظر خود را دریافت کنند، تاریخ بازپرداخت ممکن است به طور قابل توجهی در مقایسه با سایر طلبکاران بازپروری به تاخیر بیفتد و در بدترین حالت، بازپرداخت ها ممکن است مطابق با قوانین و مقررات به دفتر امور حقوقی توکیو سپرده شود. مقررات وجود دارد. “

در اوایل این هفته، شایعات توییتر مبنی بر کاهش ۱۳۷۰۰۰ بیت کوین، بازار ارزهای دیجیتال را تحت فشار قرار داد. اعتبار دهندگان بعداً گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی را رد کردند.

Mt. Gox یکی از اولین صرافی‌های ارزهای دیجیتال بود که زمانی بیش از ۷۰ درصد از تراکنش‌های انجام شده در اکوسیستم بلاک چین را تسهیل می‌کرد. پس از یک هک بزرگ در سال ۲۰۱۱، این سایت در سال ۲۰۱۴ پس از ادعای ورشکستگی از بین رفت. این پیامدها بر حدود ۲۴۰۰۰ طلبکار تأثیر گذاشت و منجر به از دست دادن ۸۵۰۰۰۰ بیت کوین شد. در نوامبر ۲۰۲۱، متولی صرافی تایید کرد که طرح بازسازی در سیستم دادگاه ژاپن است. این یکی از آخرین مراحل در یک روند طولانی است که در سال ۲۰۱۸ با درخواست غرامت طلبکار آغاز شد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا