اخبار ارز دیجیتال

شایعات Mt. Gox با کاهش قیمت BTC به زیر ۲۰۰۰۰ دلار، بیت کوین را وحشت زده به توییتر ارسال کرد.

ادعاها مبنی بر اینکه ۱۳۷۰۰۰ بیت کوین در شرف تخلیه در بازار آزاد هستند، به دلیل بازگشت نوسانات قیمت بیت کوین با سوء ظن جدی مواجه شده است.

بیت کوین (BTC) نتوانست حمایت ۲۰۰۰۰ دلاری را در ۲۷ آگوست حفظ کند. نگرانی در مورد فروش توسط کاربران صرافی منحل شده Mt. Gox بر فشار قیمت افزوده است.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

شایعات Mt Gox به عنوان “رمز ارز معمولی” رد شد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD پس از BTC/USD به پایین‌ترین حد خود در شش هفته گذشته رسید و در Bitstamp به ۱۹۷۶۶ دلار رسید.

به نظر می رسد نقدینگی اندک در آخر هفته بازار عصبی را تشدید کرده است که به شایعات تایید نشده مبنی بر اینکه وجوه Mt Gox قرار است در ۲۸ آگوست به طلبکاران واگذار شود، واکنش بدی نشان داده است.

ادعاها در زمان نگارش این مقاله بسیار متفاوت است، برخی معتقدند که ۱۳۷۰۰۰ بیت کوین به یکباره آزاد خواهد شد. برخی دیگر گفتند که وجوه به صورت تکه ارسال می‌شود، اما با این وجود، پرداخت‌ها این آخر هفته آغاز می‌شود.

این از سال ۲۰۱۴ دور از دسترس بوده است، زمانی که BTC/USD زیر ۵۰۰ دلار معامله شد. می ترسیدم ناشنوا باشم.

کوه Gox تقریباً ده سال پیش در صدها هزار بیت کوین سقوط کرد. سپس، پس از یک پروسه قانونی طولانی برای رسیدگی به وجوه بازیابی شده از مبادله، نوبواکی کوبایاشی، معتمد توانبخشی منصوب، در ۶ ژوئیه اعلام کرد که “آماده بازپرداخت” طلبکاران است.

در اسناد آن زمان، کوبایاشی گفت که اولین پرداخت‌ها می‌تواند با «پایان ماه اوت» به عنوان دوره مرجع آغاز شود.

متولی توانبخشی در نظر دارد پس از مشورت با دادگاه، از اواخر مرداد ماه سال جاری تا پایان بازگشت تمام یا بخشی از پرداخت اولیه، یک دوره مرجع برای محدودیت های نقل و انتقال و غیره مطابق با احیا تعیین کند. طرح. بازپرداخت مطمئن و مطمئن».

با این حال، مشخص نیست که چرا شایعات فروش اینقدر سریع مورد توجه قرار گرفته است، زیرا هیچ اطلاعات رسمی جدیدی در وب سایت اختصاص داده شده به مراحل بازپروری منتشر نشده است.

از سوی دیگر، جاش لاگر، معامله گر و تحلیلگر، معتقد است که حتی اگر یک انبار کامل از بیت کوین به یکباره فروخته شود، فشار فروش ناشی از آن نوعی رویداد آخرالزمانی خواهد بود که برخی تصور می‌کنند.

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، گفت: «ترس کوه گوکس در مورد انتشار احتمالی بیت کوین کاملاً بی اساس است. اضافه.

“رمز معمولی”

نوسانات آخر هفته بر درآمد تأثیر می گذارد

با این وجود، ضررهای اخیر باعث درد بیشتری برای دارندگان بیت کوین موجود شده است.

مطالب مرتبط: سهام ایالات متحده ۱.۲۵ تریلیون دلار در روز از دست می دهد – بیش از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال

مطابق با داده ها بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، سهم سود از کل عرضه بیت کوین به پایین ترین سطح یک ماهه خود و کمی بیش از ۵۵ درصد رسیده است.

سکه قدیمی روند افزایش رکود همچنان ادامه دارد و درصد عرضه آخرین کیف پول بیش از دو سال پیش به بالاترین حد خود در ۱۰ ماه گذشته رسیده است.

کوین تلگراف اخیرا گزارش داده است که عادات هادلر با وجود رکود بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ اندکی تغییر کرده است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا