اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران Mt. Gox باید تا 10 مارس ثبت نام کرده و روش بازپرداخت را انتخاب کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعتبار دهندگان می توانند گزینه پرداخت یکجا، سیم بانکی، ارائه دهنده خدمات انتقال وجه یا از طریق صرافی یا نگهبان ارز دیجیتال را انتخاب کنند.

طلبکاران Mt. Gox تا پایان این هفته فرصت دارند تا ثبت نام کنند و روش بازپرداخت را به عنوان بخشی از طرحی برای پوشش زیان در صرافی منحل شده ارز دیجیتال انتخاب کنند.

در اطلاعیه 7 مارس، نوبواکی کوبایاشی، متولی کوه Gox، اعلام کرد که به عنوان بخشی از طرح بهبودی پیشنهادی برای اکتبر 2022، طلبکارانی که برای بازپرداخت تا 10 مارس ثبت نام نکرده بودند، باید پرداخت کنند. دو ماه دیگر بازپرداخت این به افرادی که در کوه Gox متحمل ضرر شده‌اند اجازه می‌دهد روش بازپرداخت خود را انتخاب کرده و آن اطلاعات را به سیستم ادعای توانبخشی آنلاین ارسال کنند.

اعتبار دهندگان می توانند گزینه پرداخت یکجا، سیم بانکی، ارائه دهنده خدمات انتقال وجه یا از طریق صرافی یا نگهبان ارز دیجیتال را انتخاب کنند. کارشناسان تخمین می زنند که ضرر کاربران کوه Gox می تواند میلیاردها دلار به دنبال فروپاشی صرافی باشد.

به روز رسانی از متولی کوه Gox می تواند یکی از آخرین اعلامیه های مربوط به طرح بازسازی طلبکاران باشد که در سال 2018 آغاز شد. تقریباً 99٪ از طلبکاران تحت تأثیر ورشکستگی Mt. Gox پیش نویس طرح توانبخشی را در اکتبر 2021 تصویب کردند که آقای کوبایاشی آن را تأیید کرد. در نوامبر 2021، اعلام کرد که این طرح پس از تصمیم دادگاه ژاپن “نهایی و الزام آور” تلقی می شود.

مربوط: 10000 بیت کوین از کیف پول های رمزنگاری مرتبط با هک Mt Gox منتقل شده است

یکی از بزرگترین طلبکاران صرافی، صندوق سرمایه گذاری Mt. Gox، طبق گزارش ها، طرح بازپرداختی را انتخاب کرده است که به آن امکان می دهد بیشتر وجوه از دست رفته خود را در ماه سپتامبر دریافت کند. دقیقاً مشخص نیست که سایر طلبکاران چه زمانی می توانند با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) و ارزهای فیات بازپرداخت کنند، اما برخی برآوردها نشان می دهد که ممکن است سال ها طول بکشد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا