اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران Mt. Gox شایعات مربوط به تخلیه گسترده بیت کوین را رد می کنند.

اریک وال، طلبکار Mt. Gox گفت که در حال حاضر، طلبکاران هنوز قادر به ثبت نام برای ارسال وجوه خود نیستند.

در میان شایعاتی مبنی بر تخلیه بیت کوین (BTC) در توییتر، طلبکاران Mt. Gox توییت کردند که همه آنها نادرست هستند، یکی از آنها این است که سیستم بازپرداخت صرافی منحل شده هنوز فعال است. من تأکید می کنم که من این کار را نکرده ام.

اریک وال در یک تاپیک توییتری خود را طلبکار Mt. Gox معرفی کرد. تایید شده او شایعات منتشر شده در رسانه های اجتماعی را با ادعای عدم تخلیه ۱۳۷۰۰۰ بیت کوین رد کرد. وال گفت صرافی هنوز زیرساخت های مورد نیاز برای شروع بازپرداخت را تکمیل نکرده است.

وال همچنین گفت که در حال حاضر، گیرندگان بیت کوین و بیت کوین کش (BCH) هنوز ثبت نام نکرده اند.طلبکاران نیز معتقدند که پرداخت لازم است روی دادن هزاران بیت کوین به طور همزمان فروخته می شود و ترس از سقوط قیمت ارزهای دیجیتال را از بین می برد.

وال همچنین گفت که صرافی ارزهای دیجیتال هنوز جدول زمانی برای پیشبرد فرآیند بازپرداخت ارائه نکرده است. به دنبال این، طلبکاران استدلال کردند که حتی اگر بیت کوین آزاد شود، با توجه به شرایط فعلی بازار، خرید بهتر از فروش است.

مایکل ون دی پوپ، مدیرعامل Eight Global نیز بر تاخیر در توزیع تاکید کرد. او توییت کرد:

یکی دیگر از طلبکاران Mt Gox، مارشال هاینر تایید شده اینکه آنها به دریافت بیت کوین نزدیکتر نیستند. هاینر همچنین به جامعه اطمینان داد که بسیاری از افرادی که از طریق صرافی ها پول دریافت می کنند، قصد فروش بیت کوین خود را ندارند.

مربوط: بیت کوین با بدترین خطر ماه اوت از سال ۲۰۱۵ مواجه است

در ماه جولای، نوبواکی کوبایاشی، که به عنوان متولی بازیابی برای طرح احیای Mt Gox منصوب شد، تأیید کرد که صرافی در حال آماده شدن برای بازپرداخت طلبکاران خود است. در یک سند رسمی منتشر شده، صرافی گفته است که دارندگان حساب این امکان را دارند که پرداخت ها را به BTC یا BCH دریافت کنند. طرح احیا برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ تصویب شد. با این حال، از ۸۵۰۰۰۰ بدهی BTC، صرافی تنها ۱۵۰۰۰۰ BTC برای پرداخت به طلبکاران دارد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا