اخبار ارز دیجیتال

بورس اوراق بهادار مسکو پیش نویس لایحه ای در مورد دارایی های مالی دیجیتال و معاملات اوراق بهادار: گزارش

بورس روسیه قصد دارد به یک بورس دارایی دیجیتال ثبت شده تبدیل شود و تجارت دارایی های مالی دیجیتال و اوراق بهادار مبتنی بر دارایی دیجیتال را آغاز کند.

بر اساس گزارش های مطبوعاتی روسیه، بورس مسکو (MOEX) در حال تهیه پیش نویس لایحه ای است تا امکان داد و ستد دارایی های مالی دیجیتال و اوراق بهادار بر اساس آنها را فراهم کند. روزنامه ودوموستی در 31 شهریور گزارش داد که بورس از طرف بانک مرکزی که قدرت ارائه قانون را ندارد، این لایحه را می نویسد.

سرگئی شوتسوف، رئیس هیئت نظارت MOEX در یک کنفرانس بانکی گفت که پیش نویس لایحه تجارت هر دو DFA و گواهینامه های DFA را در نظر می گیرد که مانند اوراق بهادار معامله می شوند. شوتسوف گفت: «صرافی و شرکت‌های تابعه آن امیدوارند به رگولاتور درخواست دهند و وضعیت اپراتور مبادله را برای تجارت در DFA کسب کنند. او اضافه کرد:

“ما می خواهیم بازار بتواند به طور مستقل بین حسابداری بلاک چین و سپرده گذاری یکی را انتخاب کند. پس از تصویب قانون، سپرده گذاران روسی به DFA برای حساب های روی بلاک چین اجازه می دهند. به محض اینکه مشتری به دارایی اساسی نیاز داشت، گواهی را بازخرید کرده و دریافت می کند. دارایی موجود در حساب آنها در بلاک چین.”

به گفته شوتسوف، عدم آشنایی یک مانع برای فناوری دفتر کل توزیع شده روسیه است. او گفت: “بسیاری از مردم اگر ندانند با چه کسی تماس بگیرند و از چه کسی شکایت کنند، نمی خواهند شرکت کنند.” این سرمایه گذار گفت. “

موارد مرتبط: معایب تمرکز: بورس اوراق بهادار مسکو در بحبوحه جنگ جاری روسیه و اوکراین آفلاین است

شوتسوف گفت که این لایحه در حال حاضر توسط بانک مرکزی روسیه در حال بررسی است. آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته مالی مجلس نمایندگان و رئیس انجمن بانکداران روسیه، در ماه ژوئیه پیشنهاد کرد که MOEX به دنبال نمونه بورس تورنتو و دویچه بورس به یک صرافی ارز دیجیتال تبدیل شود.

سخنگوی MOEX در ماه اوت گفت که صرافی انتظار دارد که DFA اجازه تجارت داشته باشد. آرتم ژلزنوف، مدیر عامل استراتژی در MOEX International گفت:

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا