اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۵۰ درصد از حجم معاملات گزارش شده بیت کوین “احتمالا جعلی یا غیراقتصادی” – گزارش

تجزیه و تحلیل فوربس از ۱۵۷ صرافی نشان داد که حجم معاملات بیت کوین ممکن است با آنچه شرکت ها ادعا می کنند مطابقت نداشته باشد، به خصوص اگر کوچک یا تنظیم نشده باشند.

طبق گزارش ها، داده های تراکنش بیت کوین از ۱۵۷ صرافی با آنچه شرکت ادعا می کرد مطابقت نداشت.

بر اساس گزارش ۲۶ اوت فوربس، خاویر پکس، رئیس بخش دارایی های دیجیتال این خبرگزاری، گفت که بین داده های معاملات بیت کوین (BTC) گزارش شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال و ارقام واقعی اختلاف وجود دارد. یکی از همکاران فوربس دریافت که گروهی از صرافی‌های کوچک‌تر حدود ۹۵ درصد کمتر از حجم معاملات BTC گزارش شده داشتند، اما «نظارت نظارتی کمی یا هیچ نظارتی وجود نداشت» از جمله Binance و Bybit. صرافی عامل ادعا کرد که حجم معاملات تحلیل‌شده را بیش از دو برابر کرده است. : ۱ میلیارد دلار به جای ۲۱۷.۸۹ میلیارد دلار.

Pax گفت: “بیش از نیمی از حجم معاملات گزارش شده احتمالا جعلی یا غیراقتصادی است.” حجم معاملات روزانه بیت کوین برای صنعت در ۱۴ ژوئن ۱۲۸ میلیارد دلار بود، در مقایسه با ۲۶۲ میلیارد دلاری که با گرفتن مجموع حجم معاملات گزارش شده توسط خود از منابع مختلف به دست می آوریم. ۵۱ درصد کمتر.

او اضافه کرد:

“اگر حجم معاملات گزارش شده برای بیت کوین، دارایی رمزنگاری بسیار نظارت شده و تحت نظارت در جهان، غیرقابل اعتماد باشد، حتی معیارهای دارایی کوچکتر باید با دانه های نمک بیشتری در نظر گرفته شود. در بهترین حالت، حجم معاملات یکی از قابل اندازه گیری ترین نشانه های سرمایه گذار است. بهره، اما می توان آن را به راحتی دستکاری کرد تا سرمایه گذاران مبتدی را متقاعد کند که تقاضا بسیار بیشتر از آنچه هست، افزایش یابد.

مربوط: کارکنان جعلی و حملات اجتماعی: پذیرش کریپتو یک میدان مین است

Pax به گزارش سال ۲۰۱۹ از Bitwise Asset Management اشاره کرد. این گزارش ادعا می‌کند که ۹۵ درصد از حجم معاملات ارزهای دیجیتال گزارش‌شده در صرافی‌های غیرقانونی تقلبی یا نتیجه تجارت غیراقتصادی شستشو است. یک گزارش فوریه از Chainalysis نشان داد که تجارت شستشو یک نگرانی در میان سرمایه‌گذاران توکن غیرقابل تعویض است، اما اکثر معاملات با استفاده از این تکنیک سودآور نبودند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا