اخبار ارز دیجیتال

رئیس OSC گفت: بیش از 30 درصد از کانادایی ها قصد دارند تا سال 2024 ارزهای رمزپایه خریداری کنند.

گرانت وینگو، مدیر عامل کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، گفت که تنظیم کننده قصد دارد گزارشی را در مورد نرخ پذیرش کریپتو در کانادا در ماه اکتبر منتشر کند.

گرانت بینگو، مدیرعامل کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، موضع بی‌طرفانه رگولاتور در قبال ارزهای دیجیتال را تکرار کرد و گفت بسیاری از کانادایی‌ها قصد دارند در آینده نزدیک HODLers شوند.

وینگو در سخنرانی اصلی خود در باشگاه اقتصادی کانادا در 6 اکتبر گفت که اصول اولیه مقررات سهام و اوراق قرضه به طور یکسان در مورد قراردادهای ارزهای دیجیتال اعمال می شود و “اکثریت نهادهای مبتنی بر ارزهای دیجیتال” تحت صلاحیت OSC هستند. در زیر گفت. به گفته رئیس OSC، قانون‌گذاران عمدتاً بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را به عنوان کالا می‌دانستند و «چیزهایی که پلتفرم‌های معاملاتی با سرمایه‌گذاران ترتیب داده‌اند» اوراق بهادار هستند.

«به‌عنوان یک تنظیم‌کننده اوراق بهادار، نه ویژگی‌های دارایی‌های رمزنگاری‌شده و نه فناوری زیربنایی آنها، مثبت یا منفی، نباید رویکرد نظارتی ما را هدایت کند.» ما اینجا نیستیم که انتخاب کنیم، ما رویکردی محتاطانه و بی‌طرفانه نسبت به هر محصول جدید داریم. که به بازار می آید، و ما در هنگام ارزیابی آنها از همان استدلال استفاده می کنیم.”

او با اشاره به فروپاشی صرافی دارایی دیجیتال QuadrigaCX، افزود که نگران است که بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال با سیستم مالی مرتبط باشد.

از نظرسنجی خودمان (که در اواخر این ماه منتشر خواهد شد)، می دانیم که بیش از 30 درصد از کانادایی ها قصد دارند در سال آینده دارایی های رمزنگاری شده بخرند. […] ممنوعیت ارائه خدمات توسط شرکت‌های غیرمنطبق در کانادا یک چالش است. با بودجه محدود و کادر اجرایی محدود برای پوشش کل بازار سرمایه، در کاری که می توانیم انجام دهیم محدود هستیم. اما ما در حال پیشرفت هستیم. ”

مربوط: Crypto Cleanup: چقدر اجرای آن خیلی زیاد است؟

یک رگولاتور مستقر در کانادا با ادعای نقض قوانین اوراق بهادار و راه اندازی پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال ثبت نشده، اقدامات اجرایی علیه شرکت های رمزنگاری Bybit و KuCoin انجام داده است. از 15 آگوست، 9 شرکت به عنوان مشاغل رمزنگاری ثبت شده تحت OSC فهرست شده اند، از جمله Fidelity Digital Assets، Newton Crypto و Bitbuy.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا