🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۲۰۰ میلیون دلار ارزش کریپتو با کاهش بیت کوین به ۶۵ هزار دلار منحل شد.

طبق زمان های اخیر داده ها ارز دیجیتال ارائه شده توسط Coinglass در ۲۴ ساعت گذشته به مبلغ ۲۰۷ میلیون دلار نقد شده است. پوزیشن های لانگ اکثریت قریب به اتفاق رد کردن (۱۸۴.۰۹ میلیون دلار) را تشکیل می دهند.

به طور خاص، ۱۳۵.۸۴ میلیون دلار ارزهای دیجیتال در چهار ساعت گذشته نقد شده است.

OKX در مجموع مبلغ انحلال (۴۷.۶۴ میلیون دلار) رتبه اول را دارد. Binance و Huobi به ترتیب با ۴۳.۸۴ میلیون دلار و ۲۷.۱۹ میلیون دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

مرتبط با

نزدیک به ۸۰۰۰۰ معامله گر در ۲۴ ساعت گذشته منحل شده اند که بزرگترین انحلال آن در بورس OKX بیش از ۳ میلیون دلار بوده است.

بیت کوین، اتریوم، سولانا و دوج کوین در انحلال ها پیشتاز هستند.

طبق داده‌های CoinGecko، در اوایل این جمعه، بیت‌کوین به پایین‌ترین حد روزانه ۶۵,۰۱۸ دلار سقوط کرد. در حال حاضر پس از برخی افزایش ها با قیمت ۶۵۴۴۸ دلار معامله می شود. ارز دیجیتال پرچمدار در هفته گذشته نزدیک به ۵ درصد سقوط کرده است.

مرتبط با

روز چهارشنبه، پس از اینکه تورم ایالات متحده در ماه می کمتر از حد انتظار بود، به سطح ۷۰۰۰۰ دلار نزدیک شد. با این حال، این جهت پس از رئیس فدرال رزرو تغییر کرد جروم پاول او در همان روز اظهارنظرهای تا حدی جنگ طلبانه کرد. اظهارات او معامله گرانی را که به کاهش چند برابر نرخ بهره در سال جاری امیدوار بودند، ترساند.

به دلیل تأثیر دوگانه خروجی صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و عدم اطمینان اقتصاد کلان، بزرگترین ارز دیجیتال به عملکرد ضعیف خود ادامه داد و در نهایت به زیر سطح حمایت کلیدی ۶۶۰۰۰ دلار سقوط کرد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا