🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۱۴۰۰۰۰ بیت کوین از هک Mt.Gox بازپرداخت می شود: تأثیر بازار

به گزارش BBG، Mt. متولیان Gox از راه اندازی بازپرداخت بیت کوین و بیت کوین کش برای سرمایه گذاران خبر دادند. این اعلامیه عملاً از زمان هک بدنام Mt در سال ۲۰۱۱ وجود داشته است. این بدان معنی است که ما شاهد توزیع مجدد BTC و BCH برای سرمایه گذاران Gox خواهیم بود.

پس از از دست دادن بیش از ۷۰۰۰۰۰ بیت کوین در یک هک، Mt. صرافی Gox بسته شد. از آن زمان، موانع قانونی و اداری قابل توجهی بر سر روند جاری پرداخت به سرمایه گذاران وجود داشته است.

مرتبط با

شروع رسمی بازپرداخت ها نقطه عطف مهمی در این موضوع است. کوه ما می توانیم تأثیر قابل توجهی از توزیع مجدد وجوه Gox در بازار ببینیم. انتشار این وجوه می تواند باعث فشار فروش قابل توجهی برای بیت کوین شود که در حال حاضر در تلاش است تا قیمت خود را بالاتر از سطح قیمت اصلی نگه دارد.

مرتبط با

کوه به گفته نوبواکی کوبایاشی، متولی Gox، بازگشت بیت کوین و بیت کوین کش به سرمایه گذاران اکنون در مراحل نهایی است. برنامه بازپرداخت از اوایل جولای ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. متولیان اعلام کردند که مطابق با طرح احیا، بازپرداخت ها به صورت بیت کوین و بیت کوین کش انجام می شود.

تصویر
منبع: News Aggregator Tree

بازپرداخت با همکاری چندین صرافی ارزهای دیجیتال انجام می شود و اطمینان حاصل می شود که مبادله و تأیید داده های اساسی قبل از آزاد شدن وجوه تکمیل می شود.

کوبایاشی تاکید کرد که این گروه کارهای زیادی را برای اطمینان از قابل اعتماد بودن و ایمن بودن بازپرداخت انجام داده است. این شامل پیاده‌سازی راه‌حل‌های فناوری برای تراکنش‌های ایمن است که با قوانین مالی در هر کشور مطابقت دارد و همکاری با صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای تنظیم شرایط بازپرداخت.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا