اخبار ارز دیجیتال

Moonbirds هنر NFT را در “زنجیره” حفظ می کند – ۵۰ میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری می کند

ذخیره‌سازی NFT‌ها «روی زنجیره» به این معنی است که NFT‌ها می‌توانند به طور کامل از قرارداد هوشمند زیربنایی بدون نیاز به ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی خارج از زنجیره تولید شوند.

PROOF، جامعه خصوصی پشت مجموعه Moonbirds NFT، اعلام کرده است که مجموعه ممتاز خود را به طور کامل «روی زنجیره» منتقل خواهد کرد. این اجازه می دهد تا تصویر به طور کامل در قرارداد هوشمند اساسی قرار گیرد.

هری توماس، مدیر محصول PROOF، در یک جریان زنده اجتماعی با عنوان “Future PROOF” در ۳۰ آگوست، گفت که رویکرد جدید این است که در آینده، تصاویر قابل مشاهده از Moonbird NFT “از خود قرارداد ساخته خواهد شد.” من توضیح دادم که به معنای از لایه هنری ذخیره شده در بلاک چین. ”

«ما در مورد «زنجیری کردن» پرندگان صحبت کرده‌ایم، بنابراین چیزی که من امروز اینجا هستم تا به شما بگویم این است که پرندگان نه تنها زنجیر می‌شوند، بلکه زنجیر می‌شوند. ”

توماس توضیح داد که NFT مبتنی بر اتریوم آنها با بسیاری از NFT های دیگر که نشانه هایی هستند که به محل ذخیره تصاویر خارج از زنجیره اشاره می کنند، متفاوت است.

“این یک رویکرد غیر معمول است. مطمئنا منحصر به فرد نیست.

توماس از ارائه تاریخی برای زمان انجام این انتقال توسط مجموعه NFT خودداری کرد، اما گفت که این یک “تمرکز اصلی” برای تیم قرارداد هوشمند است، بنابراین “امیدوارم خیلی طولانی نباشد.”

جاستین مزل، یکی از بنیانگذاران و مدیر تولید، یکی از مجریان پخش زنده، افزود:

بسیار خوب است که وارد فضای پراکنده یک پروژه کاملاً زنجیره‌ای شوید و این پروژه را کاملاً غیرمتمرکز و بین نسل‌ها ببینید.»

پخش زنده همچنین نشان داد که اولین بسط رسمی مجموعه Proof’s Moonbirds، معروف به Moonbird Mythics، قرار است در اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود.

این مجموعه شامل ۲۰۰۰۰ NFT است و سومین پروژه NFT Profile Picture (PFP) سازمان است.

بودجه ۵۰ میلیون دلاری

PRO 50 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) با مشارکت Seven Seven Six، True Ventures، Collab+Curency، Flamingo DAO، SV Angel و VaynerFund جمع آوری کرد.

کوین رز، بنیانگذار PROOF، گفت:

در ماه آوریل، پروژه Moonbirds NFT مبتنی بر اتریوم، مجموعه ای از ۱۰۰۰۰ آواتار جغد پیکسلی تولید شده توسط کامپیوتر را ظرف ۴۸ ساعت پس از راه اندازی خود فروخت و در آن زمان به فروش ۲۸۱ میلیون دلاری رسید.

موفقیت آن علیرغم بازار نزولی، عنوان NFT “بزرگ” را برای آن به ارمغان آورده است.

مربوط: قیمت Bored Ape در حال کاهش است، اما بازار NFT به سمت ارتفاعات جدید پیش می رود

طبق گزارش Open Sea، Moonbirds در مجموع حجم معاملات در حدود ۱۶۹۰۰۰ اتر (ETH) در رتبه هفتم قرار گرفت و در حال حاضر با کمترین قیمت ۱۳.۸ ETH (21,445 دلار در قیمت های فعلی) رتبه اول را در نمودار ۲۴ ساعته دارد.

سایر اطلاعیه‌های منتشر شده در جریان پخش مستقیم Future PROOF شامل راه‌اندازی آتی پلتفرم اجتماعی PROOF، ایجاد یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار جدید (DAO) برای نظارت بر صدور مجوز نام Moonbirds، و ایجاد یک «ابزار واقعی» بود. یک توکن PROOF جدید با ” – جزئیات در سال ۲۰۲۳ اعلام می شود.نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا