🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک موبایل N26 با Bitpanda برای راه اندازی تجارت ارزهای دیجیتال شریک می شود

N26 Crypto در حال حاضر برای مشتریان در اتریش در دسترس است و در سایر بازارهای اصلی عرضه خواهد شد.

فین‌تک N26 آلمان، به ارزش ۹ میلیارد دلار، تجارت ارزهای دیجیتال را در اپلیکیشن موبایل خود راه‌اندازی کرده است. N26 Crypto که از اتریش شروع می‌شود و در ماه‌های آینده در سایر کشورها عرضه می‌شود، به مشتریان اجازه می‌دهد ۲۰۰ ارز دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) خریداری و بفروشند.

فین‌تک مستقر در برلین در ۲۰ اکتبر اعلام کرد که راه‌اندازی آن در اتریش در پاسخ به «تقاضای قوی محلی» بوده و ۴۰ درصد از کاربران N26 به طور فعال معامله می‌کنند. علاقه خود را برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ابراز کرده‌اند. N26 قصد دارد تا شش ماه آینده خدمات معاملات ارزهای دیجیتال خود را به سایر بازارهای بزرگ عرضه کند.

مشتریان N26 شناسایی شده می‌توانند از بخش «معاملات» در برگه جدید «مالی» برنامه N26 به N26 Crypto دسترسی داشته باشند. بنابراین، آنها می توانند رمزنگاری را از حساب بانکی فیات خود خریداری کنند. کارمزد تراکنش ۱.۵ درصد برای BTC و ۲.۵ درصد برای سایر ارزها در حساب های معمولی، با تخفیف های اضافی برای دارندگان کارت متالیک N26 تعیین شده است.

مربوط: Nuri بانک رمزنگاری آلمان به نیم میلیون کاربر می‌گوید قبل از بسته شدن پول خود را برداشت کنند

به گفته والنتین استالف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل N26، این شرکت محصول جدید را به عنوان دروازه ای برای نسل جدیدی از سرمایه گذاران علاقه مند به دارایی های دیجیتال با وجود آشفتگی های اخیر بازار می بیند.

اگرچه ارزش ارزهای دیجیتال در سال گذشته کاهش یافته است، اما همچنان یک طبقه دارایی بسیار مورد توجه و جالب برای سرمایه گذاران و بخش رو به رشدی از سیستم مالی هستند.

این پلتفرم با مشارکت Bitpanda GmbH مستقر در وین، که اجرای تجارت و نگهبانی سکه را مدیریت می کند، نگهداری می شود.

در نوامبر ۲۰۲۱، N26 قصد خود را برای خروج از بازار ایالات متحده و تمرکز بر بازار اروپا اعلام کرد. با این حال، این شرکت در اروپا نیز با مشکلاتی مواجه است، جایی که در ماه مه ۲۰۲۱ سازمان نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) محدودیت های مشتری جدیدی را برای شرکت اعمال کرد.

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا