🚨 اخبار ارز دیجیتال

میلیون‌ها XRP از بایننس خارج می‌شوند که نهنگ‌ها موج جدید صعودی را نشان می‌دهند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۵۴.۴ میلیون XRP در حال حرکت
  • XRP پس از کاهش قیمت اخیر بهبود می یابد

بر اساس گزارش‌های اخیر منتشر شده توسط Whale Alert، یک ردیاب بلاک چین که تراکنش‌های عظیم و عظیم ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، نهنگ‌های ناشناس در ۲۴ ساعت گذشته دو تکه بزرگ XRP را از Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، منتقل کردند.

این تراکنش های مرموز جامعه XRP را هیجان زده و شگفت زده کرد، همانطور که از نظرات انجام شده در این توییت ها می توان فهمید. در همین حال، قیمت XRP با کاهش شدید قیمت مواجه شد اما شروع به تلاش برای بازیابی کرد.

۵۴.۴ میلیون XRP در حال حرکت

Whale Alert به اشتراک گذاشت که دو تراکنش بزرگ XRP از صرافی Binance انجام شده است که حاوی ۲۶,۲۳۴,۴۲۷ XRP و ۲۸,۲۱۸,۷۸۳ XRP به آدرس های بلاک چین است که توسط منبع داده مورد نظر به عنوان ناشناخته برچسب گذاری شده است.

این قطعات XRP در زمان نقل و انتقالات ۱۲۳۸۹۹۷۳ دلار و ۱۳۴۵۵۸۹۴ دلار ارزش داشتند.

طی چند ماه گذشته، بایننس تقریباً هر هفته شاهد این برداشت‌های XRP در مقیاس بزرگ بوده است، به استثنای موارد نادر. علاوه بر این، به طور منظم سپرده‌های بزرگ XRP به صرافی‌های برتر مانند Bitso و Bitstamp وارد می‌شوند، زیرا ده‌ها میلیون XRP روی این پلت‌فرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال فرود می‌آیند. این نقل و انتقالات منظم، که در چند هفته گذشته تشدید شده است، بر افزایش فعالیت نهنگ ها در مورد ۱۰ سکه برتر XRP وابسته به غول ریپل تأکید می کند.

مرتبط با

XRP پس از کاهش قیمت اخیر بهبود می یابد

طی ۲۴ ساعت گذشته، XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، بیش از ۴ درصد کاهش یافته است و از ۰.۴۸۸۶۴ دلار به ۰.۴۶۸۰۶ دلار سقوط کرده است.

با این حال، در چند ساعت گذشته، XRP توانست تقریباً ۲ درصد از این ضرر را جبران کند و تا زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۴۷۷۳۲ دلار تغییر می‌کند.

کاهش XRP به دنبال کاهش بیت کوین رهبر بازار ارزهای دیجیتال است که در ۲۴ ساعت گذشته از بیش از ۶۴۰۰۰ دلار به منطقه ۶۲۳۰۰ دلار سقوط کرد. در حالی که استخراج‌کنندگان از نصف شدن در اواسط آوریل امسال به فروش میلیون‌ها دلار بیت‌کوین ادامه می‌دهند، پاداش بلاک‌ها تا ۵۰ درصد کاهش یافته و به ۳۱۲۵ بیت کوین در هر بلوک و ۴۵۰ بیت کوین در هر بلوک رسیده است. بیت کوین شاهد کاهش شدید قیمت بود. روز معدن

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا