اخبار ارز دیجیتال

خاورمیانه ETPهای فیزیکی بیت کوین را در نزدک دبی فهرست می کند

یکی از بازارهای ارزهای دیجیتال در حال رشد سریع در جهان، خاورمیانه فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین از طریق ۲۱Shares Bitcoin ETP ارائه می دهد.

۲۱Shares، ارائه‌دهنده پیشرو جهانی محصولات قابل معامله در مبادلات ارزهای دیجیتال (ETP)، اولین ETPهای فیزیکی بیت کوین (BTC) را در امارات متحده عربی عرضه خواهد کرد.

این شرکت در ۱۲ اکتبر اعلام کرد که ۲۱Shares Bitcoin ETP جدید تجارت در صرافی مالی بین المللی نزدک دبی را تحت عنوان ABTC آغاز کرده است.

هانی رشوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ۲۱Shares، به کوین تلگراف گفت که محصول تازه راه اندازی شده رمزارز دارای پشتیبانی فیزیکی است. او اشاره کرد که دارایی‌های رمزنگاری زیربنایی ETP در کیف پول‌های آفلاین سپرده می‌شود تا امنیت بهتری تضمین شود.

گسترش ۲۱Shares به امارات متحده عربی نقطه عطفی در رشد بین المللی این شرکت است. از جمله Nasdaq Dubai، ۲۱Shares ETP در ۱۲ صرافی شامل ۶ صرافی سوئیسی، صرافی آلمان، EuroNext، BXSwiss، Wiener Börse، Quotrix، Gettex، Börse Stuttgart، Börse München، Börse Düsseldorf”m heresdaq فهرست شده است.

به گفته راشوان، آلمان و سوئیس در حال حاضر دو تا از بزرگترین بازارهای ارز دیجیتال ETP 21Shares در اروپا هستند.

رشوان گفت: «در مورد MENA، با توجه به ماهیت ارز دیجیتال دوستدار منطقه، علاقه زیادی انتظار می‌رود.» و افزود که امارات متحده عربی بیش از هر کشور عربی دیگر در سال ۲۰۲۱، ارزهای رمزنگاری شده دریافت خواهد کرد.

مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که منطقه MENA به مرکزی برای شرکت‌های رمزنگاری و صرافی‌های بزرگ مانند FTX، Kraken و Blockchain.com با سرمایه‌گذاری حتی بیشتر پس از تصمیم هند برای اعمال مالیات ۳۰ درصدی بر ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. . راشوان گفت: «علاقه و آشنایی زیاد خاورمیانه با ارزهای دیجیتال به بازاری کلیدی برای گسترش ۲۱Shares تبدیل شده است.

۲۱Shares تنها شرکتی نیست که محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را در نزدک دبی فهرست می کند. سال گذشته، مدیر صندوق سرمایه گذاری کانادایی ۳iQ نیز بیت کوین ETP خود را در نزدک دبی فهرست کرد. این ابزار تحت تیکر QBTC معامله می شود و قرار گرفتن در معرض غیر مستقیم بیت کوین را فراهم می کند. مدیرعامل ۲۱Shares تاکید کرد: “صندوق بیت کوین ۳iQ پشتیبانی فیزیکی ندارد.”

مربوط: خاورمیانه و شمال آفریقا بازارهای رمزنگاری سریع‌ترین رشد را دارند: داده‌ها

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که شرکت مادر جدید ۲۱Shares، ۲۱.co، شریف الحداد را به عنوان رئیس MENA در ماه اوت منصوب کرد. ال حداد، رئیس سابق مدیریت دارایی Al Mar Asset Management مستقر در دبی، قبلاً تلاش کرده بود یک صندوق قابل معامله در مبادلات ارزهای دیجیتال با پشتوانه فیزیکی در Al Mar راه اندازی کند، اما پیشنهاد او مورد تایید قرار نگرفت.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا