اخبار ارز دیجیتال

بایگانی SEC: MicroStrategy فروش سهام ۵۰۰ میلیون دلاری را دوباره در بیت کوین سرمایه گذاری می کند

کاهش خرید برای MicroStrategy ضروری است، زیرا ذخایر این شرکت در حدود ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد دلار زیان می بیند.

MicroStrategy، بزرگترین سرمایه گذار نهادی و خریدار بیت کوین (BTC)، با دو نماینده، Cowen and Company و BTIG، برای فروش کل سهام عادی کلاس A به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار به توافق رسید. و کمیسیون بورس (SEC).

MicroStrategy که توسط گاو بیت کوین مایکل تالر تأسیس شد، در طول سال ها حدود ۱۲۹۶۹۹ بیت کوین با قیمت کل خرید ۳.۹۷۷ میلیارد دلار جمع آوری کرده است. علیرغم عدم قطعیت بازار، شرکت نرم افزاری تجزیه و تحلیل تجاری همچنان به دنبال هدف خود برای فروش سهام خود در شرکت برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر است. پرونده تایید شد:

«مگر در مواردی که در مکمل دفترچه قابل اجرا بیان شده باشد، درآمد خالص حاصل از فروش سهام عادی کلاس A ارائه شده در این دفترچه برای اهداف عمومی شرکت، از جمله خرید بیت کوین استفاده خواهد شد.»

همانطور که داده های خزانه داری بیت کوین نشان می دهد، خرید این کاهش برای MicroStrategy ضروری است زیرا ذخایر بیت کوین این شرکت در مجموع به حدود ۲.۸ میلیارد دلار کاهش یافته است که منجر به ضرر بیش از ۱ میلیارد دلاری شده است.

گزیده‌ای از پرونده‌های SEC MicroStrategy. منبع: SEC.gov

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، تصادفاً در روز ثبت پرونده، قیمت BTC/USD با ۱۱ درصد افزایش به نزدیک به ۲۱۵۰۰ دلار رسید.

مربوط: گزارش: بیت کوین می تواند به شبکه ای با انتشار صفر تبدیل شود

FBI به همراه دو آژانس فدرال دیگر، CISA و MS-ISAC از شهروندان آمریکایی خواستند تا اطلاعاتی را برای کمک به ردیابی محل اختفای هکرها گزارش کنند.

FBI از شهروندان درخواست می کند که اطلاعات کیف پول بیت کوین، یادداشت های باج، آدرس های IP و انواع اطلاعات دیگر را برای کمک به ردیابی مهاجمان باج افزار گزارش دهند.

مجرمان برای انجام فعالیت های غیرقانونی خود ارز فیات را به بیت کوین ترجیح می دهند زیرا ماهیت تغییرناپذیر بلاک چین ردیابی جرایم را برای مقامات آسان تر می کند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا