اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy می گوید برنامه ای برای توقف معاملات BTC ندارد زیرا ضرر کاغذ به ۱.۳ میلیارد دلار رسیده است.

این شرکت همچنین در اولین فروش بیت کوین خود در سه ماهه گذشته ۳۴ میلیون دلار ضرر ثبت کرد، اما گفت که این کار برای دریافت ضرر مالیاتی انجام شده است.

شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار MicroStrategy بیش از یک میلیارد دلار از دارایی های بیت کوین (BTC) را در سال ۲۰۲۲ از دست داده است، اما می گوید برنامه ای برای توقف تجارت دارایی های دیجیتال ندارد.

MicroStrategy درآمد سه ماهه چهارم و پایان سال ۲۰۲۲ خود را در ۲ فوریه اعلام کرد و اشاره کرد که هزینه کاهش ارزش ثبت شده برای دارایی های BTC، خالص از سود حاصل از فروش، تقریباً ۱.۳ میلیارد دلار برای کل سال ۲۰۲۲ بوده است.

با وجود زیان روی کاغذ، اندرو کانگ، مدیر مالی میکرواستراتژی، در تماس مالی دوم فوریه گفت:

ما ممکن است معاملات بیشتری را دنبال کنیم که ممکن است از نوسانات قیمت بیت کوین یا سایر آشفتگی های بازار مطابق با استراتژی بلندمدت بیت کوین استفاده کند.

مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، در یک تماس تلفنی گفت: «مهمترین معیار، عملکرد بیت کوین است.

تالر اضافه کرد که از زمانی که MicroStrategy برای اولین بار اعلام کرد که بیت کوین را در آگوست ۲۰۲۰ خریداری می کند، “توانسته است از بیت کوین به عنوان شاخص عملکرد بهتری داشته باشد.”

این شرکت در فراخوان درآمد سه ماهه چهارم خود، تحلیل خود را از بیت کوین، شاخص ها و عملکرد سهام نسبت به رقبای خود به اشتراک گذاشت. تصویر: میکرواستراتژی

وی با بیان اینکه قیمت سهام این شرکت از آگوست ۲۰۲۰ در مقایسه با رشد ۹۸ درصدی بیت کوین، ۱۱۷ درصد افزایش یافته است، افزود:

بیت کوین تنها مکان واقعا امن برای سرمایه گذاران نهادی است. بیت کوین تنها محصول دیجیتال شناخته شده جهانی است و بیت کوین یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران است.

کانگ گفت MicroStrategy در مجموع ۱۳۲۵۰۰ بیت کوین تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ به ارزش ۱.۸۴ میلیارد دلار در اختیار دارد.

مربوط: مؤسسات ایالات متحده ۸۵ درصد از خریدهای بیت کوین را در “نشانه های بسیار مثبت” به خود اختصاص می دهند – Matrixport

اواخر سال گذشته، این شرکت برای اولین بار بخشی از دارایی های بیت کوین خود را فروخت. در رابطه با فروش، کانگ گفت که ۷۰۴ بیت کوین فروخته شده و حدود ۳۴ میلیون دلار ضرر مالیاتی متحمل شده است.

او اضافه کرد که حتی با فروش، این شرکت “دارایی خالص خود را ۲۵۰۰ بیت کوین در طول سه ماهه افزایش داد.”

MicroStrategy مجموع درآمد سه ماهه چهارم را ۱۳۲.۶ میلیارد دلار گزارش کرد که بالاتر از انتظارات وال استریت بود. زیان سه ماهه چهارم به ازای هر سهم ۲۱.۹۳ دلار بود.

در زمان نگارش این مقاله، داده های یاهو فاینانس نشان داد که سهام MicroStrategy در معاملات پس از ساعت کاری بیش از ۴ درصد کاهش یافته است.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا