🚨 اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy 147 میلیون دلار بیت کوین خرید و در حال حاضر ۱۵۸۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد.

MicroStrategy آخرین ذخیره بیت کوین را با قیمت متوسط ​​۲۷۰۵۳ دلار برای هر بیت کوین خریداری کرد. این ۹٪ کمتر از میانگین قیمت خرید تمام خریدهای BTC است.

MicroStrategy، یک شرکت هوش تجاری و سرمایه‌گذار بزرگ بیت‌کوین (BTC)، با اعلام یک خرید ارز دیجیتال بزرگ دیگر، یک سیگنال صعودی به بازار ارسال می‌کند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس اجرایی MicroStrategy، در تاریخ ۲۵ سپتامبر در X (توئیتر سابق) ظاهر شد و خرید ۵۴۴۵ بیت کوین توسط شرکت را اعلام کرد. جدیدترین ذخیره بیت کوین با قیمت متوسط ​​۲۷۰۵۳ دلار به ازای هر بیت کوین یا ۱۴۷.۳ میلیون دلار نقد خریداری شد.

طبق فرم ۸-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، MicroStrategy و شرکت‌های تابعه آن، بین ۱ آگوست ۲۰۲۳ تا ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳ به دنبال کسب این مبلغ بودند.

تا ۲۴ سپتامبر، MicroStrategy و شرکت های تابعه آن در مجموع حدود ۱۵۸۲۴۵ بیت کوین را در اختیار داشتند که با میانگین قیمت خرید تقریباً ۲۹،۵۸۲ دلار به ازای هر BTC، با احتساب کارمزدها و هزینه ها، مطابق بایگانی خریداری شده اند. گفته می شود که مجموع قیمت خرید کل دارایی های بیت کوین MicroStrategy به ۴.۶۸ میلیارد دلار رسید.

این خرید جدید در حالی صورت می‌گیرد که بیت‌کوین طی چند هفته گذشته در حدود ۲۶۰۰۰ دلار معامله شده است. بیت کوین برای مدت کوتاهی در ۲۹ آگوست به ۲۸۰۰۰ دلار رسید و در ۱۱ سپتامبر به ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد. بر اساس داده های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۹ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته با ۲۶۰۸۱ دلار معامله می شد. این ارز دیجیتال نیز در هفت روز گذشته حدود ۴ درصد کاهش یافته است.

مربوط: ما نباید از خرید بیت کوین توسط یک شرکت غول پیکر – مایکل سیلر – بترسیم

آخرین خرید بیت کوین MicroStrategy موضع صعودی این شرکت در مورد بیت کوین را مجدداً تأیید کرد. این شرکت قبلاً ۱۲,۳۳۳ BTC را به قیمت ۳۴۷ میلیون دلار در ژوئن ۲۰۲۳ خریداری کرده بود که میانگین قیمت خرید آن ۲۹,۶۶۸ دلار برای هر BTC بود.

در سه ماهه اول ۲۰۲۳، MicroStrategy اولین سه ماهه سودآور خود را از سال ۲۰۲۰ به دلیل مزایای یکباره مالیات بر درآمد گزارش کرد. این شرکت توانست در سه ماهه بعد سودآور باقی بماند و درآمد خالص ۲۲.۲ میلیون دلاری را در اوایل آگوست گزارش کرد.

مجله: آسیا اکسپرس: کارکنان PEX به دنبال رسوایی، مشکلات Mt Gox و ارز مجازی Diners Club از رویداد فرار کردند.


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا