🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایکروسافت، گلدمن ساکس، و شریک دیگر در شبکه بلاک چین جدید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شبکه بلاک چین کانتون برای مؤسسات مالی توسط Digital Asset و گروهی از شرکت ها از جمله مایکروسافت، گلدمن و دیلویت راه اندازی شده است.

یک شبکه بلاک چین جدید با هدف موسسات مالی توسط مجموعه ای از شرکت کنندگان مالی و فناوری مانند مایکروسافت و گلدمن ساکس در حال انجام است.

بر اساس اعلامیه ۹ ماه مه، شبکه کانتون یک شبکه بلاک چین با قابلیت حفظ حریم خصوصی و تعامل پذیر برای کسانی خواهد بود که با دارایی های سازمانی کار می کنند. این امکان همگام سازی بازارهای مالی «قبلاً سلب شده» را فراهم می کند.

این شبکه در ماه جولای آزمایش قابلیت های خود را آغاز خواهد کرد. این شامل کنترل‌های گسترده حریم خصوصی و توانایی دستیابی به مقیاس و عملکرد مورد نیاز مؤسسات مالی بزرگ است. شرکت کنندگان شبکه در حال حاضر شامل BNP Paribas، Cboe Global Markets، Digital Asset، Paxos، Microsoft، Goldman Sachs، Deloitte و دیگران هستند.

کتی کلی، معاون اجرایی Cboe Global Markets، یکی از شرکای این پروژه، گفت که فناوری بلاک چین می تواند برای “باز کردن” فرصت های جدید در بازار مورد استفاده قرار گیرد.

«…توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی ممکن است فرصت‌های بی‌سابقه‌ای را برای ایجاد زیرساخت‌های بازار جدید و افزایش کارایی تجارت کالا در سراسر جهان ارائه دهد.»

Canton که بر اساس Daml، یک زبان قرارداد هوشمند برای دارایی‌های دیجیتال ساخته شده است، یک سیستم تعاملی ایجاد می‌کند که می‌تواند «دارایی‌ها، داده‌ها و پول نقد» را بین برنامه‌های کاربردی مرتبط همگام‌سازی کند.

مربوط: هدف توکن های سهام خصوصی افزایش نقدینگی، شفافیت و دسترسی است

سرمایه گذاری نهادی و علاقه به صنعت همچنان ادامه دارد زیرا زمستان کریپتو نشانه هایی از گرم شدن را نشان می دهد.

در ماه مارس، Cathie Wood’s ARK Investment سهام Coinbase را به قیمت تقریبی ۱۸ میلیون دلار خریداری کرد که تقریباً ۲۶۹۹۲۸ سهم را نشان می دهد. مطالعه گلدمن ساکس که در ۸ مه منتشر شد نشان داد که ۳۲ درصد از دفاتر خانواده اکنون در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

در ۳ می، پلتفرم توکن اوراق بهادار INX کیف پول MPC جدیدی را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرد تا دارایی های خود و دسترسی کارکنان به چنین دارایی ها را کنترل کنند.

مجله: جو روبین: حقیقت درباره تقسیم بنیانگذار ETH و “کریپتو گوگل”

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا