🚨 اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر به افزایش ۵ درصدی بیت کوین به ۵۷۶۶۰ دلار واکنش نشان داد

تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مایکل سیلر بیانیه BTC را منتشر کرد
  • فروش بیت کوین آلمان ادامه دارد

مایکل سیلر، یکی از حامیان برجسته بیت کوین و رئیس غول هوش تجاری MicroStrategy، بیانیه حداکثری بیت کوین را بیان کرد که بیت کوین را می توان به هر نقطه از جهان، از جمله قبرستان، منتقل کرد.

این مصادف شد با سقوط بیت کوین برای اولین بار در ۲۴ ساعت گذشته و پس از آن جبران زیان های خود امروز با تشکیل یک شمع سبز ۱۰۰۰ دلاری BTC. این افزایش چشمگیر با کاهش ۱.۵ درصدی همراه شد و بیت کوین نزدیک به ۸۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. بزرگترین ارز دیجیتال جهان در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۵۷۱۴۰ دلار در حال تغییر است.

مرتبط با

24400 ETH از ICO باستانی با افزایش قیمت شگفت‌انگیز به صرافی‌های بزرگ منتقل شد

مایکل سیلر بیانیه BTC را منتشر کرد

مایکل سیلر در مورد توانایی بیت کوین برای جابجایی آسان در مقادیر زیاد، برخلاف طلای فیزیکی یا پول نقد، اظهار داشت. او در توییتی نوشت: «می‌گویند نمی‌توانی آن را با خودت ببری. درست می‌گفتند—تا #بیت‌کوین».

اریک وایس، مدیر دارایی دیجیتال، در مورد توییت سایلر اظهار نظر کرد و اظهار داشت که او با مبشر صوتی بیت کوین موافق است. ویس آنچه را که سایلر ترجیح داد به آن اشاره نکند بیان کرد: “بیت کوین تنها “دارایی حامل” واقعی است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه آن را به گور خود ببرید.

مرتبط با

بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی در مورد بازار کریپتوکارنسی خونین ارائه کرد

فروش بیت کوین آلمان ادامه دارد

یک ناظر باهوش نهنگ در پلتفرم رسانه اجتماعی X Lookonchain فروش بیت کوین جدیدی توسط دولت آلمان را مشاهده کرده است. دارایی ها اوایل امروز به صرافی های Coinbase و Bitstamp منتقل شدند.

این منبع بیان کرد که دولت در مجموع ۱۰۰۰ بیت کوین (تقریباً ۵۵.۸ میلیون دلار) را انتقال داد و نیمی از این مبلغ به پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال فوق الذکر در بیت کوین اختصاص یافت.

دیروز، Samson Mow، رئیس بیت‌کوینر و JAN3 در توییتی نوشت که معتقد نیست اصلاح فعلی بیت‌کوین به دلایل طبیعی است. فروش بیت کوین توسط دولت های آلمان و ایالات متحده و متعاقب آن فروپاشی کوه ورشکسته Mt. وی خاطرنشان کرد که اثرات بازار نقل و انتقالات بیت کوین که توسط صرافی Gox آغاز شده است تقریباً به طور همزمان رخ می دهد و مقدار زیادی از BTC را به بازار می ریزد و به طور مصنوعی قیمت دارایی را عمیقاً پایین می آورد.

با این حال، در توییتی که اواخر یکشنبه منتشر شد، جامعه اعلام کرد Mt. Gox به او پیشنهاد کرد که روی تراکنش‌های بیت‌کوین تمرکز نکند، بلکه در عوض شروع به انباشته فروش‌ها کند زیرا «عرضه بیت‌کوین محدود است، دائماً در حال کاهش است و تقاضا در حال افزایش است». مو، کوه. وی افزود که سکه های Gox از هم اکنون فقط در حال انتقال و احتمالاً توزیع مجدد هستند و فروخته نمی شوند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا