اخبار ارز دیجیتال

مایکل تالر غیرقابل توقف است: MicroStrategy اکنون ۱۳۰۰۰۰ بیت کوین دارد

مدیر اجرایی این شرکت در توییتر اعلام کرد MicroStrategy 301 بیت کوین اضافی را به قیمت ۶ میلیون دلار با قیمت متوسط ​​۱۹۸۵۱ دلار خریداری کرده است.

MicroStrategy مالک ۰.۶۲ درصد از کل بیت کوین (BTC) است که تاکنون استخراج شده است. مایکل تالر، رئیس این شرکت، اعلام کرد که این شرکت ۳۰۱ بیت کوین دیگر را به قیمت حدود ۶ میلیون دلار خریداری کرده است. این میانگین به ازای هر بیت کوین ۱۹۸۵۱ دلار است.

به طور خلاصه، این شرکت یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین در کره زمین است که ۱۳۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد. واضح است که سایلر اعداد گرد را دوست دارد و ۳۰۱ بیت کوین خریده تا به نقطه عطف ۱۳۰۰۰۰ برسد.

سقوط قیمت منجر به کاهش قابل توجهی در سرمایه گذاری شرکت بر حسب دلار آمریکا شده است. قیمت ورودی این گروه تقریباً ۳۰۶۳۹ دلار به ازای هر BTC است و پرونده های SEC می گوید که این گروه ۱۳۰۰۰۰ بیت کوین را با قیمت کل خرید تقریباً ۳.۹۸ میلیارد دلار خریداری کرده است.

اگر MicroStrategy شروع به جمع آوری SAT (خرید بیت کوین) با قیمت فعلی می کرد، ۲.۴۸ میلیارد دلار برای ۱۳۰۰۰۰ بیت کوین هزینه می کرد. تالر اکنون بیش از یک میلیارد دلار ضرر کرده است.

بر اساس اسناد SEC، خرید با “پول نقد اضافی” انجام شده است. تالر اخیراً از سمت مدیرعاملی شرکت کنار رفت تا بر خرید بیت کوین بیشتر تمرکز کند و منطقه کلمبیا این میلیاردر را در یک شکایت فرار مالیاتی هدف قرار داد.

علاقه مندان به بیت کوین سریع آفرین به تالر برای خرید بیت کوین. اعتقاد و تعهد تالر به خرید بیت کوین که “چاد” یا “گیگ چاد” نامیده می شود، علیرغم اینکه سرمایه گذاری زیر سطحی است، هم حامیان معتقد و هم منتقدان زیادی را به خود جلب کرده است.

مربوط: مایکل تالر می گوید بیت کوین برای مردم عادی بهتر از ثروت فیزیکی است

در مورد سایر آدرس‌های کیف پول بزرگ، کیف پول Bitfinex (صرافی رمزارز) دارای ۱۷۰۰۰۰ بیت کوین و کیف پول ذخیره بایننس دارای ۱۲۵۰۰۰ بیت کوین است. بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است که چندین کیف پول بیت کوین ۶ رقمی را در خود جای داده است. برای افراد، تالر می‌گوید که بیت‌کوین دارد، اما سام بانکمن فرید، مدیر عامل FTX و CZ، مدیر عامل بایننس نیز دارندگان آن هستند، و اصطلاح عمومی برای هلدینگ‌ها تبدیل شده است.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا