اخبار ارز دیجیتال

مایکل سایلر و پیتر شیف درگیر مناظره‌ای شدید بر سر ساتوشی شدند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز یک جنگ غیرمنتظره رسانه های اجتماعی بین مایکل سیلر، مدیرعامل MicroStrategy و پیتر شیف، کارشناس مالی درگرفت. دلیل اختلاف، بیانیه سایلر در مورد نام ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین بود.

بنابراین، رئیس MicroStrategy، یکی از حامیان معروف بیت کوین، با جسارت اعلام کرد که با گذشت زمان، همه چیز قبل از ساتوشی مزخرف تلقی خواهد شد. شیف که به بدبینی نسبت به بیت کوین معروف است، نظر مخالفی را بیان کرد.

مایکل سیلر هنوز به این حمله یک نفرت‌گر بیت‌کوین پاسخ نداده است.

سود و زیان

این جنجال اخیر به بحث ادامه دار بین این دو نام معروف دامن زد. همین ماه گذشته، شیف با انتقاد از تصمیم سایلر برای خرید ۹۲۴۵ بیت کوین اضافی، نسبت به ضرر احتمالی MicroStrategy هشدار داد. شیف در مورد سناریوهایی هشدار داد که در آن قیمت بیت کوین ممکن است به ۲۰۰۰۰ دلار یا حتی ۱۰۰۰۰ دلار کاهش یابد و شرکت را در معرض میلیاردها دلار ضرر قرار دهد.

""
تبدیل بیت کوین به دلار توسط CoinMarketCap

در حالی که جامعه کریپتو و محافل مالی ممکن است دو دیدگاه قطبی در مورد ساتوشی ناکاموتو و بیت کوین ببینند، قیمت ارز دیجیتال اصلی در معاملات امروز بازار کریپتو رشد نشان می‌دهد، که ادامه دیروز است و دوباره در جنبه مثبت بسته شد.

با این حال، از ابتدای هفته، قیمت بیت کوین با ۷ درصد کاهش با ۶۶۳۰۰ دلار معامله شد. برای روشن‌تر شدن، میانگین قیمت خرید بیت‌کوین MicroStrategy حدود ۳۳۷۰۰ دلار است، که به این معنی است که شرکت مایکل سیلر ۹۶.۷۳ درصد از موقعیت ارز دیجیتال خود سود کسب کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا