اخبار ارز دیجیتال

MiCA در اکتبر در کانون توجه قرار گرفت، NFT ها از کانون توجه خارج شدند: تنظیم کننده های اتحادیه اروپا

در پنل آنلاین بلوک فدرال آلمان، تنظیم‌کننده‌های محلی جزئیات مقررات MiCA آتی و به‌روزرسانی مختصری درباره NFT و استیبل کوین‌ها را مورد بحث قرار دادند.

Bundesblock مستقر در آلمان، با نام مستعار انجمن بلاک چین آلمان، طی یک پنل مجازی که در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر برگزار شد، جامعه را در مورد مقررات آتی بازارهای دارایی های رمزنگاری (MiCA) به روز کرد.

به گفته این پانل، متن قانونی نهایی مقررات مورد انتظار طی چهار تا شش هفته آینده منتشر خواهد شد.

قانونگذاران اتحادیه اروپا (EU) در ابتدا با شرایط MiCA موافقت کردند و به خود می بالیدند که اولین قاره ای هستند که در مورد مقررات ارزهای دیجیتال تصمیم می گیرد. هدف این قانون تنظیم دستورالعمل‌های خاص برای تنظیم ارزهای دیجیتال و صدور مجوز و فعالیت شرکت‌های ارزهای دیجیتال در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.

در ۳۰ ژوئن، قانونگذاران اولین معامله را اعلام کردند که به سرعت توسط ارز دیجیتال توییتر “غیرممکن” تلقی شد.

این شامل مقرراتی مانند اختیارات مداخله ای سازمان بازارهای اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) و سازمان بانکداری اروپا (EBA) در مورد CASP بود. این مستلزم ممنوعیت یا محدود کردن فعالیت هایی است که به نظر می رسد تهدیدی برای سرمایه گذاران، یکپارچگی بازار یا ثبات مالی است.

استیبل کوین از اهمیت خاصی برخوردار بود زیرا روزانه ۲۰۰ میلیون یورو معامله می شود و مهمتر از همه به یک ذخیره پشتوانه کامل نیاز دارد.

مربوط: Eva Kaili، معاون رئیس پارلمان اروپا، در مورد مقررات MiCA

تا به امروز، جزئیات MiCA همچنان در حال بررسی است زیرا متن قانونی نهایی هنوز منتشر نشده است. با این وجود، این قانون همانطور که تاکنون شناخته شده است به عنوان الگویی برای قانونگذاران در سراسر جهان عمل می کند.

بانک کره می گوید که مقررات MiCA به طور موثر از کاربران اتحادیه اروپا محافظت می کند و محدودیت های زیادی دارد که می تواند مانع نوآوری شود.

در حالی که این قاره منتظر حکم نهایی قانونگذاران است، سرکوب های ارزهای دیجیتال بیشتری در چشم است. سازمان بورس و اوراق بهادار اروپا (ESMA) اخیراً بیانیه‌ای صادر کرده است که به دنبال جمع‌آوری داده‌های رمزنگاری بیشتر است. دولت‌های محلی به دنبال «داده‌های خارج از زنجیره رمزنگاری» یا داده‌های حاوی تراکنش‌های مرتبط با رمزارز خارج از بلاک چین هستند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا