🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه اجتماعی MeWe با ۲۰ میلیون کاربر برای ادغام با پاراچین Polkadot


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ادغام بر اساس پروتکل DSNP است که توسط Project Liberty ایجاد شده است.

طبق اعلامیه ۲۶ آوریل در Consensus 2023، شبکه اجتماعی MeWe با پاراچین پولکادوت، شبکه بلاک چین فرکانس، یکپارچه خواهد شد. در این اطلاعیه افزوده شد که این شرکت در اواخر این سه ماهه انتقال حساب های کاربری به شبکه را آغاز خواهد کرد.

MeWe که در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد، به عنوان «جایگزین فیس بوک» معرفی می شود که گفته می شود حفاظت از حریم خصوصی بهتری دارد. طبق گزارش ماه سپتامبر Axios، این شبکه بیش از ۲۰ میلیون کاربر دارد. فرکانس به عنوان پاراچین پولکادوت در نوامبر ۲۰۲۲ راه اندازی می شود.

جفری ادل، مدیرعامل MeWe در یک پنل Consensus 2023 به نام “ساخت پایه وب ۳ با شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز و حقوق داده” گفت که این اقدام به MeWe اجازه می دهد تا به طور دائم به مالکیت داده های کاربران متعهد شود.

بلاک چین مانند دو برابر کردن حریم خصوصی شماست.اکنون شرکت ها می توانند به فناوری اجازه دهند آنچه را که وعده داده است انجام دهد […] یک روز ممکن است کسی، یک شرکت بزرگ، ما را بخرد و در آن صورت ممکن است جنبه حریم خصوصی را از دست بدهیم، اما وقتی به بلاک چین متعهد می شوید، به آن جنبه حریم خصوصی متعهد می شوید. تبدیل شوید.

او قبل از افزودن گفت: “ما هرگز اخبار بد یا اطلاعات نادرست را رصد یا تقویت نکردیم. من آماده انجام این کار هستم.” آهسته و با دقت، اما با تمام توان. ”

طبق این اعلامیه، ادغام MeWe و Frequency بر اساس پروتکل شبکه اجتماعی غیرمتمرکز (DSNP) است که وودهام به عنوان بخشی از پروژه آزادی فرانک مک کورت روی آن کار کرده است. مک کورت ۱۰۰ میلیون دلار برای این پروژه در ژوئن ۲۰۲۱ اختصاص داده است.

مربوط: پروتکل رسانه اجتماعی Web3 “لایه ۳” را برای ارائه ارسال فوری راه اندازی می کند

آزمایشگاه های آمپلیکا اولین مشارکت کننده فنی در فرکانس بود. رئیس آنها، برکستون وودهام، که در این پنل نیز حضور داشت، تاکید کرد که مشارکت بین Frequency و MeWe به این زودی ها همه مشکلات رسانه های اجتماعی را حل نخواهد کرد. با این حال، او استدلال کرد که این یک چارچوب اساسی است که توسعه دهندگان برنامه می توانند برای رفع مشکلات مختلف در آینده ایجاد کنند.

شبکه‌های اجتماعی شامل مشکلات زیادی هستند، از تجربه کاربر گرفته تا الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تعدیل و مدیریت. حل همه مشکلات به یکباره غیرممکن است. بیایید حضور دیجیتال خود را در وب به هم متصل کنیم تا یک وب اجتماعی ایجاد کنیم که قدرت حمله به لایه داده و به این مشکلات سخت نزدیک شوید.”نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا