اخبار ارز دیجیتال

شرکت متاورس NFT ها را در سرورهای Minecraft و GTA 5 پیاده سازی می کند

سایمون کرتونگورو، مدیرعامل MyMetaverse گفت:

استودیوی Mojang خالق Minecraft مخالف ادغام توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بود، اما این شرکت متمرکز بر متاورز NFT ها را به چندین بازی از جمله سرور Minecraft خود اضافه کرده است. من آن را با موفقیت نصب کردم.

در مصاحبه ای با Cointelegraph، اسکار فرانکلین تان، مدیر مالی شرکت بازی های بلاک چین Enjin، و Simon Kertonegoro، مدیر عامل MyMetaverse، در مورد نحوه اتصال نقاط و پیاده سازی NFT ها در Minecraft بدون نقض شرایط صحبت کردند.

طبق گفته Kertonegoro، قوانین Minecraft در مورد NFT ها برای محافظت از بازیکنان در برابر تجربیات منفی است و بسیاری از سرورها این قوانین را نقض می کنند. با این حال، مدیران تاکید کردند که می توانند NFT ها را در سرورهای خود بدون نقض دستورالعمل های بازی مستقر کنند. شما این کار را با انجام این کار انجام دهید. او توضیح داد:

“ما می‌خواستیم نشان دهیم که می‌توانیم این کار را به گونه‌ای انجام دهیم که به نفع Mojang باشد، به نفع بازیکنان آن‌ها و به نفع صنعت بازی باشد. بدیهی است که می‌دانید. نه، این سریع‌ترین راه برای جذب افراد به سرور شما نیست. […] اما می دانستم که راه درستی است. ”

تان همچنین درباره این موضوع صحبت کرد و اظهار داشت که Enjin از تلاش‌های MyMetaverse برای تعامل با استودیو Mojang پشتیبانی می‌کند. سرورهای Minecraft یکپارچه NFT این شرکت به مدت چهار سال قبل از اینکه Minecraft NFT ها را ممنوع کند وجود داشت.

مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که حتی چین که کاملاً مخالف ارزهای دیجیتال است، به حمایت از NFT ها علاقه نشان داده است.

مربوط: ممنوعیت Minecraft “ریاکارانه” است و NFTها شامل هستند – Yat Siu از Animoca

به غیر از Minecraft، NFT های ایجاد شده توسط MyMetaverse دارای جنبه تعاملی نیز هستند، مانند سرور Grand Theft Auto 5 (GTAV) این شرکت و بازی آنلاین چند نفره (MMO) خود، بازی های Infinity Realm. سلت نگورو توضیح داد:

«این بازی‌های مختلف کیف پول کاربر را می‌خوانند، تأیید می‌کنند که آنها مالک NFT هستند و مزایای مختلفی در بازی ارائه می‌کنند. […] در Minecraft، این NFT یک شمشیر است. در GTA NFT ماشین است، در Infinity Realms NFT خانه است. ”

علاوه بر این، تان معتقد است که داشتن NFT هایی که در بازی های مختلف کار می کنند، پایه مهمی برای توسعه Metaverse است. او گفت:

همکاری متقابل یک جامعه بزرگتر را تشکیل می دهد. این پایه و اساس چیزی است که ما از سال 2018 در تلاش برای ساختن آن به نام متاورس بوده ایم.

با اجرای NFTها بر روی Efinity، پاراچین Polkadot توسعه یافته توسط Enjin، Kertonegoro همچنین تاکید کرد که NFT ها تاثیر مثبتی بر اکوسیستم گسترده تر Polkadot خواهند داشت. او گفت: «اکوسیستم‌ها تنها زمانی رشد می‌کنند که پذیرندگان نوآوری کنند، و این کاری است که ما واقعاً انجام می‌دهیم.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا