🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا MetaMask ارزهای رمزنگاری شده مشتریان را برای مقاصد مالیاتی نگه می دارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مادر کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask شایعات «نادرست» مبنی بر دریافت مالیات از تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را رد کرده است.

ConsenSys که کیف پول ارزهای دیجیتال Metamask را اداره می کند، شایعات مربوط به دریافت مالیات از کاربران ارزهای دیجیتال را رد کرده است.

این شرکت در ۲۲ می به ۲۷۰۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود اطلاع داد که این شایعه بر اساس “اطلاعات نادرست” ناشی از خواندن نادرست از شرایط خدمات MetaMask است.

این شرکت تصریح کرد که بخش مالیات از شرایط خدمات خود فقط به محصولات و طرح‌های پولی ارائه شده اشاره دارد و ربطی به تراکنش‌های ارزهای دیجیتال روی زنجیره ندارد.

اگرچه اصطلاحات حقوقی می تواند پیچیده باشد، مهم است که تأکید شود که این بخش برای MetaMask یا هر محصول دیگری که شامل مالیات بر فروش نمی شود، اعمال نمی شود.

“متاماسک مالیات بر تراکنش های ارزهای دیجیتال دریافت نمی کند و شرایط انجام این کار را تغییر نداده است.”

در ۲۱ ماه مه، برخی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال پس از اینکه کاربران متوجه بندی در شرایط خدمات متامسک شدند مبنی بر اینکه شرکت «در صورت لزوم حق کسر مالیات را برای خود محفوظ می‌دارد» سرکشی کردند. مالیات بر درآمد.

این اطلاعات نادرست به سرعت به رتبه‌ها صعود کرد و صفحه اول r/cryptocurrency در Reddit را زیبا کرد و در زمان انتشار بیش از ۵۰۰ رای مثبت و بیش از ۶۰۰ نظر به دست آورد.

پست Reddit در مورد شرایط خدمات MetaMask. سس: reddit.

اسکرین شات های بخش هایلایت شده نیز توسط تعدادی از حساب های کاربری بزرگ در توییتر از جمله Ledger و MetaMask که اخیراً کاربران را با ارتقاء بحث برانگیز غافلگیر کردند و اکنون در همان صفحه قرار گرفته اند، دریافت کردند. همچنین حسابی وجود داشت که ادعای تاکیدی داشت.

مربوط: MetaMask خریدهای ETH را از طریق PayPal در اختیار کاربران ایالات متحده قرار می دهد

با این حال، همه با شایعات موافق نبودند و برخی از جامعه ارزهای دیجیتال به سرعت این اتهامات را کنار گذاشتند. یکی از کاربران توئیتر با نام مستعار نوشت: «همه کورکورانه درباره بند مالیات TOS Metamask توییت می‌کنند، اما در واقع آن را نمی‌خوانند». @printer_brrr.

آنها گفتند: “اگر محصولی را از آنها بخرید، آنها می توانند مالیات هایی مانند مالیات بر فروش را بر روی آن محصول کسر کنند، درست مانند آمازون که هنگام خرید از آنها انجام می دهد.”

سازندگان NFT: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز درباره ثروتمند شدن، ثروتمند شدن و دوباره ثروتمند شدن صحبت می کندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا