🚨 اخبار ارز دیجیتال

زمانی که هکر NameCheap ایمیل های جعلی ارسال می کند، متاماسک هشدار کلاهبرداری می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت میزبانی وب NameCheap تشخیص داده است که از یکی از خدمات شخص ثالث خود برای ارسال ایمیل های مخربی که مستقیماً کاربران MetaMask را هدف قرار می دهد سوء استفاده می کند.

MetaMask، ارائه‌دهنده کیف پول رمزنگاری محبوب، به سرمایه‌گذاران در مورد تلاش‌های فیشینگ مداوم توسط کلاهبردارانی که سعی می‌کنند با کاربران از طریق ایمیل از طریق سیستم بالادستی شخص ثالث NameCheap تماس بگیرند، هشدار داده است. من به شما هشدار دادم.

در شب ۱۲ فوریه، شرکت میزبانی وب NameCheap متوجه شد که یکی از سرویس‌های شخص ثالث آن برای ارسال ایمیل‌های مخرب مستقیماً کاربران MetaMask به خطر افتاده است. Namecheap این حادثه را به عنوان “مشکل درگاه ایمیل” توصیف کرد.

MetaMask به طور فعال به ۱ میلیون دنبال کننده خود هشدار می دهد تا به آنها یادآوری کند که اطلاعات مربوط به مشتری شما (KYC) را جمع آوری نمی کنند و هرگز از طریق ایمیل با آنها تماس نمی گیرند تا در مورد جزئیات حساب صحبت کنند. به من اجازه داده شد.

ایمیل‌های فیشینگ ارسال شده توسط هکرها حاوی پیوندی هستند که یک وب‌سایت جعلی MetaMask را باز می‌کند که در آن عبارت بازیابی محرمانه “برای ایمن نگه داشتن کیف پول شما” را می‌خواهد.

ارائه دهندگان کیف پول به سرمایه گذاران توصیه کرده اند که از به اشتراک گذاری عبارات اولیه خودداری کنند زیرا کنترل کامل وجوه کاربران را به هکرها واگذار می کنند.

NameCheap همچنین تأیید کرد که خدمات آن به خطر نیفتاده است و هیچ اطلاعات مشتری در این حادثه افشا نشده است. ظرف دو ساعت پس از اطلاع رسانی اولیه، NameCheap تأیید کرد که تحویل نامه بازیابی شده است و تمام ارتباطات آینده از منابع رسمی است.

با این حال موضوع اصلی مربوط به ارسال هرزنامه همچنان در دست بررسی است. به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود در هنگام مدیریت ارتباطات MetaMask و NameCheap، پیوندهای وب‌سایت، آدرس‌های ایمیل و اطلاعات تماس را دوباره بررسی کنند.

مربوط: OneKey می گوید که آسیب پذیری هک کیف پول سخت افزاری را در یک ثانیه برطرف کرده است.

در ماه ژانویه، هکرها از خدمات گوگل ادز برای سرقت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال از سرمایه‌گذاران استفاده کردند.

اینفلوئنسر NFT NFT God پس از دانلود تصادفی نرم افزارهای مخرب تعبیه شده در تبلیغات گوگل، “مبلغی را که زندگی را تغییر می دهد” از دست داد.

این حادثه زمانی رخ داد که یک اینفلوئنسر از موتور جستجوی گوگل برای دانلود OBS، یک نرم افزار متن باز پخش ویدئو استفاده کرد. با این حال، او به جای پیوند رسمی، روی یک لینک تبلیغات حمایت شده کلیک کرد، که در نهایت منجر به از دست رفتن سرمایه شد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا