اخبار ارز دیجیتال

MetaMask ویژگی‌های نگهداری را برای سرمایه‌گذاران نهادی تشنه NFT در بر می‌گیرد

کیف پول نهادی MetaMask مدیریت Cobo NFT را به لیست خدمات نگهداری برای سرمایه گذاران نهادی اضافه کرده است.

سرمایه‌گذاری‌های سازمانی در حال سرازیر شدن به دنیای ارزهای دیجیتال، به‌ویژه صحنه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هستند. در پاسخ به این هجوم، موسسه MetaMask افزوده دیگری به ارائه خدمات حضانت برای مشتریان در سطح سازمانی اعلام کرد.

هدف شراکت MetaMask با مدیریت NFT و سرویس ذخیره سازی Cobo ایجاد یک پلت فرم یک مرحله ای برای شرکت های بزرگی است که با دارایی های دیجیتال سروکار دارند.

MetaMask یک کیف پول غیر حضانت در سطح متوسط ​​کاربر است، اما بازوی سازمانی کیف پول از شراکت نگهداری در کشورهای مختلف در سراسر جهان استفاده می کند.

Tabia Wong، مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار در Kobo، به Cointelegraph گفت که نگهبانی نه تنها محافظت از دارایی را فراهم می کند، بلکه به ویژه برای مؤسسات، سرپرستی در سطح اداری مفید است.

به دلیل سطح بالای کاربران و سطوح مختلف ترخیص، آژانس ها به قابلیت های بیشتری نیاز دارند تا از عواقب خرابی ها و سهل انگاری داخلی جلوگیری کنند.

کیف پول هایی مانند MetaMask هرگز «کاربر پسند» در نظر گرفته نشده اند، اما این اضافه شدن به خدمات نگهداری، سهولت استفاده را برای سرمایه گذاران بزرگ در اولویت قرار می دهد.

مربوط: مدیریت رمزنگاری نهادی: بانک‌ها چگونه دارایی‌های دیجیتال را ذخیره می‌کنند

یکپارچه‌سازی‌های جدید به سرمایه‌گذاران نهادی اجازه می‌دهد تا نقش‌هایی را در شرکت به همراه ابزارهای همکاری داخلی تعیین کنند. به گفته Wong، این محدودیت‌های کاربر را برای خرید، تجارت و فروش بر اساس مجوزهای مدیر فعال می‌کند.

“دسترسی Multisig نقاط ضعف واحد را حذف می کند زیرا هیچ نهاد واحدی نمی تواند همه دارایی ها را کنترل کند.”

با این وجود، بحث بین کیف پول های غیر حافظی و حافظی همچنان ادامه دارد.

بسیاری از مردم در فضا شعار می دهند. سکه شما نیست

با این حال، از آنجایی که کاربران جریان اصلی همچنان بدون پیشینه فنی وارد فضا می شوند، کیف پول های نگهبانی اغلب محیط کاربرپسندتری را ارائه می دهند. برخی از کاربران شعارهای فوق الذکر را به نفع بهبود دسترسی برای پذیرش آسان رد می کنند.

غول‌های مالی سنتی مانند Société Générale، یکی از بزرگترین بانک‌های سرمایه‌گذاری اروپا، اخیراً خدمات مدیریت دارایی‌های رمزنگاری را راه‌اندازی کرده‌اند تا نقطه ورود آسانی را برای مشتریان خود فراهم کنند.

نزدک در 20 سپتامبر اعلام کرد که خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال را ارائه خواهد کرد.نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا