🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایگانی متا SEC برنامه هایی را برای ارائه اوراق بهادار بدهی نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مادر فیس بوک یک دفترچه ارائه کرده است که می گوید ممکن است هر از گاهی اوراق قرضه را بفروشد یا بفروشد.

غول فناوری Meta Platforms Inc.، شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ، درخواست جدیدی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است که به دنبال موجودی بدهی های جدید است.

این شرکت بزرگ فناوری در اول ماه مه یک دفترچه ارائه کرد که در آن گفته بود “ممکن است هر از گاهی یک یا چند سری اوراق بدهی را ارائه و بفروشد.” در ادامه این بیانیه آمده است که هرگاه اوراق بدهی فروخته شود، «ضمیمه بروشور» جدید حاوی «شرایط خاص اوراق بدهی ارائه شده» منتشر خواهد کرد.

عرضه قفسه بدهی یا اوراق بهادار بدهی، شرطی است که به ناشر (به عنوان مثال، متا) این امکان را می دهد که انتشارات جدید اوراق بهادار را بدون نیاز به فروش کل انتشار به یکباره ثبت کند.

در این پرونده همچنین آمده است که اوراق بدهی “مستقیماً به یک یا چند خریدار دیگر از طریق پذیره‌نویس، کارگزار، فروشنده یا عاملی که هر از گاهی تعیین می‌شود یا از طریق هر ترکیبی از این روش‌ها به فروش می‌رسد.” ممکن است عرضه و فروخته شود.

این پرونده میزان دقیق اوراق بهادار بدهی ارائه شده را فاش نمی کند.

مربوط: داده‌های Google Ads: ۴ میلیون دلار با URLهای فیشینگ رمزنگاری به سرقت رفته است

محصولات موجود در قفسه پتانسیل ارائه خدمات به سرمایه گذاران را دارند. زیرا گاهی اوقات بینشی در مورد استراتژی جمع آوری سرمایه یک شرکت ارائه می دهد. از یک سو، سهام جدید می تواند تاثیر منفی بر قیمت سهام فعلی داشته باشد.

در توییتر، جامعه با تلاش برای اتصال این نقاط به هزینه‌های اخیر متا در توسعه هوش مصنوعی و بازخرید به عنوان دلیلی بالقوه برای منابع مالی جایگزین جدید پاسخ داد.

این پرونده درست پس از آن منتشر شد که متا آخرین گزارش درآمد خود را منتشر کرد که در آن حدود ۴ میلیارد دلار ضرر از واحد متاورس خود نشان داد. این ضرر به دنبال کسری ۱۴ میلیارد دلاری سال گذشته است که زاکربرگ انتظار دارد در سال ۲۰۲۳ بیشتر افزایش یابد.

با این وجود، منابع نزدیک به شرکت اخیرا فاش کردند که این شرکت حقوق سالانه بین ۵۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون دلار را به توسعه دهندگان Metaverse ارائه می دهد.

در آگوست ۲۰۲۲، متا ۱۰ میلیارد دلار در اولین انتشار اوراق قرضه خود برای تامین مالی بازخرید سهام و سرمایه گذاری های تجاری جمع آوری کرد.

مجله: همه چیز برای ربات قضات قابل قبول است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند دادگاه را تغییر دهندنویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا