🚨 اخبار ارز دیجیتال

Meta بازی Metaverse را شروع می کند، خالق بیت کوین Ordinals تغییرات شماره گذاری را پیشنهاد می کند: خبرنامه Nifty

متا دسترسی زودهنگام به Horizon Worlds را در مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه ایجاد کرده است.

در خبرنامه این هفته، در مورد نحوه ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض فشرده (NFT) توسط Magic Eden در بازار و نحوه راه‌اندازی بازی متاورس در موبایل و وب توسط Meta بخوانید. دریابید که چرا سازندگان بیت کوین Ordinals تغییراتی را در سیستم شماره گذاری پروتکل پیشنهاد می کنند و با دیدگاه نولان بوشنل بنیانگذار آتاری در مورد بازی های بازی برای کسب درآمد آشنا شوید. در اخبار دیگر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مجموعه NFT Stoner Cats را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرده است.

Horizon Worlds on Meta با دسترسی اولیه در موبایل و وب راه‌اندازی می‌شود

متا اعلام کرد که شروع به انتشار Horizon Worlds در دستگاه های تلفن همراه و مرورگرهای وب کرده است. نسخه موبایل و وب شامل یک تیرانداز رایگان به نام Super Rumble است که به دو تا شش بازیکن اجازه می‌دهد با هم در مسابقات تیراندازی سریع بازی کنند.

این نسخه فقط در دسترسی زودهنگام خواهد بود، بنابراین تنها چند نفر می توانند شرکت کنند. به گفته متا، آنها قصد دارند به تدریج بازی را به روی افراد بیشتری باز کنند و در آینده نزدیک تجربیات و دنیاهای بیشتری را به متاورس اضافه کنند.

به خواندن ادامه دهید

خالق ترتیبی بیت کوین تغییراتی را در سیستم شماره گذاری کتیبه ها پیشنهاد می کند

کیسی رودرمور، کدنویس ارشد و خالق بیت کوین Ordinals، پیشنهاد تغییر سیستم شماره گذاری برای بیت کوین های NFT را داد. این برنامه نویس تاکید کرد که سیستم فعلی منجر به “کد زشت و رکود توسعه” می شود.

به همین دلیل، Rodarmor پیشنهادی را برای بی‌ثبات کردن دائمی کتیبه و ساده‌تر کردن پروتکل و ارتقاء آن ارائه کرد. سازندگان Ordinals اضافه کردند که اگرچه این تغییر ممکن است منجر به اعداد نادرست شود، اما سیستم شماره گذاری را به طور کامل حذف نمی کند.

به خواندن ادامه دهید

Magic Eden NFT های فشرده Solana را در بازار خود ادغام می کند

بازار NFT Magic Eden NFT های فشرده (cNFTs) توسط Solana را در پلتفرم خود ادغام کرده است. طبق گفته Magic Eden، cNFT ها به کاربران اجازه می دهند بدون صرف هزینه زیاد آزمایش کنند، و آنها را برای NFT های تولید انبوه برای صنایعی مانند موسیقی، بازی و رویدادها ایده آل می کند.

cNFT ها با NFT های استاندارد متفاوت هستند زیرا داده ها خارج از زنجیره ذخیره می شوند. این به کاربران امکان می دهد تا ۱ میلیون NFT را فقط با ۱۱۰ دلار برش دهند.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار آتاری: بازی‌های «بازی برای کسب درآمد» دلیل نفرت گیمرهای «واقعی» از ارزهای دیجیتال است.

نولان بوشنل، بنیانگذار شرکت بازی های ویدیویی آتاری، که در دهه ۱۹۸۰ به اوج محبوبیت خود رسید، اخیراً با کوین تلگراف صحبت کرد و گفت بازی های بازی برای کسب درآمد (P2E) باعث می شود گیمرهای واقعی از ارزهای رمزنگاری شده متنفر شوند. او گفت که دلیل آن هم همین است.

مدیر اجرایی استدلال کرد که “گیمرهای خوب” دوست ندارند مبارزه کنند و گفت که بازی های Web3 باید از P2E فاصله بگیرند و بر روی ساختن جهان با استفاده از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده تمرکز کنند.

به خواندن ادامه دهید

Stoner Cats NFT یک امنیت نیست، بلکه “تأمین سرمایه جمعی طرفداران” است – SEC Perth، Ueda

SEC شرکت پشت مجموعه NFT Stoner Cats را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرده است. طبق گفته SEC، NFT ها برای فروش ثانویه بالقوه در بازار قرار گرفتند و به طور ضمنی افزایش ارزش داشتند.

اما همه در SEC با این اقدام موافق نیستند. هیستر پیرس و مارک اوئدا، کمیسیونرهای SEC، بیانیه‌ای مخالفت کردند و گفتند که معتقدند فعالیت‌های این پروژه به سرمایه‌گذاری جمعی از طرفداران، یک رویه رایج در دنیای سازندگان، تبدیل شده است.

به خواندن ادامه دهید

بیت کوین ordinal، meta، metaverse

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش و بینش بیشتر در مورد این زمینه به طور فعال در حال تحول برگردید.

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا