اخبار ارز دیجیتال

متا NFT Crosspost و اشتراک گذاری در اینستاگرام را معرفی می کند

کاربران در 100 کشور اکنون می توانند کیف پول های دیجیتال خود را متصل کرده و توکن های غیرقابل تعویض پست و به اشتراک بگذارند.

متا، شرکت مادر فیس بوک و اینستاگرام، توسعه دیگری را در زمینه ابتکار هنرهای دیجیتال خود اعلام کرده است. در حال حاضر، همه کاربران هر دو پلتفرم می توانند کیف پول خود را به هم متصل کرده و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را در 100 کشور به اشتراک بگذارند.

به عنوان بخشی از این ویژگی، که از ماه می در حال آزمایش است، کاربران می‌توانند سازندگان و گردآورندگان را برچسب‌گذاری کنند و مجموعه‌های دیجیتالی را در سراسر پلتفرم‌ها بدون پرداخت هزینه ارسال کنند.

در ماه آگوست، متا به کاربران اجازه داد تا مجموعه‌های دیجیتالی خود را در فیس‌بوک و اینستاگرام پست کنند و گسترش بین‌المللی خود را به کشورهای آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکا اعلام کرد.

این شرکت پشتیبانی از بلاک چین های اتریوم، Polygon و Flow را به همراه پشتیبانی از کیف پول های شخص ثالث مانند Rainbow، Metamask، Trust Wallet، Coinbase Wallet و Dapper Wallet اضافه کرده است.

در آن زمان، چندین کاربر توییتر نگرانی خود را در مورد امنیت و حریم خصوصی داده هایی که با اتصال کیف پول دیجیتال خود به پلتفرم متا ارسال می شود، ابراز کردند. در آوریل 2021، اطلاعات شخصی حساس بیش از 500 میلیون کاربر فیس بوک در یک فروم هک با ترافیک بالا افشا شد.

طبق آمار Statista، فیسبوک و اینستاگرام به ترتیب 2.9 میلیارد و 1.4 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارند.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا