🚨 اخبار ارز دیجیتال

Merit Circle Q1، ۲۰۲۴، گزارش خزانه داری: سرمایه گذاری ها و نوآوری ها در صنعت بازی

سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ منعکس کننده رشد اکوسیستم دایره شایستگی بود. دارایی های خزانه داری بیش از ۹۴ میلیون دلار افزایش یافت و مجموع آن را به نزدیک به ۲۰۱ میلیون دلار رساند. این رشد نشان دهنده سلامت مالی قوی اکوسیستم و استراتژی موثر آن برای سرمایه گذاری در صنعت بازی است.

Merit Circle همیشه با حمایت از پروژه‌های مختلف پیشگام، نوآوری در صنعت بازی را تقویت می‌کند. تا به امروز، وزارت خزانه داری در بیش از ۶۰ پروژه سرمایه گذاری کرده است که بسیاری از آنها پتانسیل و عملکرد چشمگیری را نشان داده اند.

منبع: Meritcircle

همانطور که در گزارش های منظم خزانه داری نشان داده شده است، شفافیت یک اصل اصلی برای حلقه شایستگی است. این گزارش ها با ارائه نگاهی شفاف به مانورهای مالی و تصمیمات استراتژیک اتخاذ شده، اعتماد و وضوح را با ذینفعان تقویت می کند.

از نظر دستاوردهای خاص به دست آمده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، پروژه ای به نام Saga متمایز است. این پروژه که در ابتدا ۱۲۵ میلیون دلار ارزش داشت، اخیراً به بزرگترین پروژه راه‌اندازی شده در بایننس لانچپول تبدیل شد و اکنون ارزش کاملاً کاهش یافته آن به سرعت از ۵ میلیارد دلار فراتر رفته است. یکی دیگر از پروژه های مهم، Forgotten Playland، یک بازی مهمانی آنلاین است که در ۲۵ آوریل ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. قبل از راه اندازی، توکن $FP عملکرد خوبی داشت و تقریباً ۳۰ میلیون دلار به دارایی های خزانه داری کمک کرد.

Merit Circle همچنین به طور فعال در حال ایجاد عناوین جدید بازی مانند Forgotten Playland است. این نشان دهنده استراتژی دوگانه سرمایه گذاری و نوآوری آن است و تضمین می کند که در خط مقدم تحول صنعت بازی باقی می ماند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا