اخبار ارز دیجیتال

ادغام “جیترز” خروجی از محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر اتر را مشاهده کنید

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، گفت که این خروج علیرغم “افزایش اطمینان از ادغام” رخ داده است.

سرمایه‌گذاران نهادی ممکن است در آستانه ادغام اتریوم باشند، زیرا محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال خروجی 61.6 میلیون دلاری در اتر (ETH) دارند که نشان‌دهنده نگرانی‌ها در مورد موفقیت این ارتقا است.

مدیر صندوق CoinShares در گزارش هفتگی خود در مورد جریان های دارایی های دیجیتالی گفت که محصولات سرمایه گذاری Etherbase اکثریت کل خروجی ها را در هفته 5 تا 11 سپتامبر به خود اختصاص داده اند که منجر به پنجمین هفته متوالی خروج از بازار شد.

جیمز باترفیل، نویسنده گزارش، با اشاره به ادغام آتی اتریوم که برای 15 سپتامبر برنامه ریزی شده است، گفت که ریزش اتفاق افتاده “علیرغم افزایش اطمینان از ادغام” و افزود که “رویداد ممکن است طبق برنامه پیش نرود.”

این در حالی است که ادغام بهبود یافته هفته گذشته احتمالاً موفقیت آمیز بوده است، زیرا ارتقاء Bellatrix در 6 سپتامبر نسبتاً آسیب ندیده است.

با توجه به Ethernode تجمیع کننده داده های گره اتریوم، 84.6 درصد از گره های اتریوم «آماده ادغام» هستند که 15.1 درصد نسبت به نرخ «آماده ادغام» 73.5 درصدی هفته گذشته افزایش یافته است.

باترفیل همچنین اشاره کرد که CoinShares قبلاً ادعا کرده بود که مشکلات ناشی از ارتقای اتریوم بعید است زیرا مشخصات فنی هارد فورک به شدت آزمایش شده است.

مربوط: احساسات ETH نهادی پس از 11 هفته خروج مثبت می شود

در همین حال، هنوز در مورد اینکه آیا ادغام اتریوم در قیمت فعلی اتریوم 1688 دلاری گنجانده شده است یا خیر و اینکه آیا ادغام یک رویداد «شایعه را بخر، خبر را بفروش» اتفاق نظر وجود ندارد.

مودیت گوپتا، مدیر ارشد امنیتی Polygon معتقد است که ادغام اتریوم با اتریوم قیمت گذاری شده است زیرا ادغام اتریوم خود “دانش عمومی” است.

در همین حال، یک محقق ارز دیجیتال که در توییتر با نام “punk4936” نامیده می شود، معتقد است که کاهش 99 درصدی در صدور ETH و بهبود 99.9 درصدی در بهره وری انرژی پس از ادغام در قیمت فعلی ETH منعکس نمی شود.

طبق گفته Blocknative، ادغام اتریوم مکانیسم اجماع شبکه را از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) تغییر خواهد داد. .نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا