اخبار ارز دیجیتال

ادغام “گامی در جهت درست” برای پرداختن به مصرف انرژی کریپتو است

رئیس CFTC گفت: انتقال بلاک چین اتریوم به حالت اثبات سهام، با وجود کاهش بیش از ۹۹ درصدی مصرف انرژی، ممکن است برای حل این مشکل کافی نباشد.

روستین بنهام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) می‌گوید انتقال بلاک چین اتریوم به سمت اثبات سهام می‌تواند مصرف انرژی ارزهای دیجیتال را کاهش دهد. با این حال، او اشاره کرد که احتمالاً هنوز برای رسیدگی به این مشکل به قانون‌گذاری نیاز است.

طی جلسه استماع در کمیته کشاورزی سنا در روز پنجشنبه، بهنهام به سوال سناتور مینه سوتا، امی کلوبوچار، با اشاره به تأثیر زیست محیطی «انرژی بزرگ» مورد نیاز برای استخراج ارزهای دیجیتال پاسخ داد. بدون نام بردن از ادغام، رئیس CFTC گفت که لایحه کریپتو که در حال حاضر توسط قانونگذاران در حال بررسی است، می‌تواند منجر به بحث‌های سیاستی آینده شود و گزارشی در مورد مصرف انرژی که می‌تواند منجر به “انگیزه‌های دور از منابع انرژی کربن‌محور” شود، بیان کرد که نیاز به آن دارد.

بهنام می گوید: «همه ما آماری در مورد میزان حیرت انگیز انرژی مصرف شده برای استخراج سکه شنیده ایم. می توانم بگویم که شب گذشته رویدادی در مورد اتریوم برای کاهش مصرف انرژی برگزار شد. گامی در مسیر درست، اما مطمئناً مشکل را حل نمی کند.

روستین بهنام، رئیس CFTC، روز پنجشنبه در کمیته کشاورزی سنا سخنرانی کرد

بهنهام در شهادت کتبی گفت که موافق تصویب قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال بازار کالاهای دیجیتال است. به گفته رئیس CFTC، بسیاری از انتقادات پیرامون صنعت کریپتو بر روی کلاهبرداری و کلاهبرداری متمرکز شده است و به جای اینکه کاربران را وادار به طرح دعوا کند، به آژانس ها “لنز روی پلت فرم های معاملاتی” داده است. گفته می شود که می توان با ارائه .

“[The bill] دادن قدرت به CFTC برای تنظیم بازار. بسیاری از این نوسانات، کلاهبرداری و دستکاری احتمالاً با اقدام قانونگذاران و پلیس از بین خواهند رفت. این کار مانع از فعالیت افراد بدخواه می شود.

مربوط: لایحه کریپتو نیاز به توضیح در مورد “کالاهای دیجیتال” دارد – شیلا وارن

ادغام اتریوم در روز پنجشنبه انجام شد و بلاک چین را از اثبات کار به اثبات سهام منتقل کرد و به طور موثر مصرف انرژی شبکه را تا حدود ۹۹.۹۵ درصد کاهش داد. قیمت اتر (ETH) در ساعات پس از این رویداد به زیر ۱۵۰۰ دلار رسید و کوین تلگراف تعدادی توکن غیرقابل تعویض با موضوع ارزهای دیجیتال را گزارش کرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا