🚨 اخبار ارز دیجیتال

Meme Coins Dominate Solana (SOL) DEX Volume، معنی آن چیست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در رقابت برای تسلط بر ردیف ۱ قابل برنامه ریزی، سولانا (SOL) اخیراً در صدر رتبه بندی قرار گرفته است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سولانا حتی در موارد متعددی در مورد حجم مبادلات غیرمتمرکز (DEX) اتریوم (ETH) را سرنگون کرده است. همانطور که @WazzCrypto، تحلیلگر بازار در X، اخیراً تأکید کرده است، تقریباً ۹۲٪ از حجم Solana DEX از تجارت میم کوین حاصل می شود.

سولانا از تبلیغ پول میم رنج می برد

میم کوین ها اکنون در اکوسیستم ارزهای دیجیتال حس و حال ایجاد می کنند. ۲۰ ارز دیجیتال برتر با بیشترین میزان سرمایه شامل دو سکه میم، از جمله Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) است. در حالی که این دو بر صحنه میم سکه غالب هستند، انواع مبتنی بر Solana مانند BONK و dogwifhat (WIF) نیز نشانه‌های مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

مرتبط با

BONK و WIF در بازار به خوبی تثبیت شده اند، اما با قضاوت بر اساس کارمزدهای پایین و حجم تراکنش های بالای آن، سولانا هجوم زیادی از سکه های میم جدید را در سال گذشته ثبت کرده است. این هجوم برای سولانا بسیار مضر بود زیرا به تولید دستمزد کمک کرد.

یکی از بزرگترین محدودیت‌هایی که برخی از نوآوران را در جستجوی جایگزین‌های جدید از اکوسیستم اتریوم خارج کرده است، مسائل ازدحام است. سه ماهه اول سال جاری برای سولانا به دلیل بازار انفجاری سکه میم سخت بود.

با فداکاری و حرکات درست، توسعه دهندگان Solana بالاخره یک تعمیر بزرگ را در شبکه اصلی راه اندازی کردند. با این حال، شایان ذکر است که اعتماد است

آیا سولانا با اتریوم قابل مقایسه است؟

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Wazz، سهم تسلط سکه های میم در Solana از ۲۵٪ در نوامبر ۲۰۲۳ به ۹۰٪ افزایش یافته است. این یک جهش بزرگ در یک طبقه دارایی بسیار بزرگ و غیرقابل پیش بینی است.

مرتبط با

برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) با مشخصات بالا مانند Jito و Marinade Finance به بخش بزرگی از تراکنش ها در Solana کمک می کنند، بنابراین این وضعیت ناپایدار است. از سوی دیگر، اتریوم ETF اصلی خود را در ایالات متحده تایید کرده است. با داغ شدن رقابت برای تسلط، استراتژی سولانا برای تداوم طولانی‌مدت باید از سکه‌های میم جدا شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا