اخبار ارز دیجیتال

Mean Girls به عنوان “Crypto Collection” به وب 3 باز می گردد

ثبت علامت تجاری جدید توسط پارامونت پیکچرز نشان می‌دهد که عناصر کلاسیک فرقه نوجوان ممکن است به شکل «کلکسیون‌های رمزنگاری» و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بازگردند.

طبق توئیتی که توسط مایک کوندودیس، وکیل دارای مجوز علامت تجاری به اشتراک گذاشته شد، پارامونت پیکچرز در 7 سپتامبر دو پرونده علامت تجاری برای یک کمدی نوجوانان در اوایل دهه 2000 با بازی لیندسی لوهان بازیگر سابق دیزنی ثبت کرد.

برنامه علامت تجاری «فایل‌های چندرسانه‌ای قابل دانلود حاوی آثار هنری» تأیید شده توسط توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و «کالاهای مجازی قابل دانلود» حاوی مجموعه‌های رمزنگاری و NFT را پوشش می‌دهد.

این برنامه همچنین انتقال و دسترسی به مجموعه های رمزنگاری، NFT ها و “توکن های برنامه” را پوشش می دهد.

Mean Girls یک فیلم کمدی نوجوان محصول 2004 است که بعداً میم‌های بی‌شماری توسط طرفداران و گیف‌های واکنشی ایجاد کرد و طرفداران قابل توجهی را به خود جلب کرد. این فیلم یکی از پر نقل‌قول‌ترین فیلم‌های تاریخ محسوب می‌شود و هر روز 3 اکتبر یک روز ملی دختران پست را تشکیل می‌دهد.

کاربرد ادامه هید این تنها یک روز پس از آن صورت می گیرد که شرکت رسانه های جمعی Viacom International درخواست علامت تجاری مشابهی را با هدف گسترش نام تجاری Teenage Mutant Ninja Turtles به دنیای مجازی ارائه کرد.

تعداد شرکت هایی که علامت های تجاری رمزنگاری، غیرقابل تعویض (NFT) و علامت های تجاری متاورس را ثبت می کنند، همچنان در حال افزایش است.

اخیراً Cointelegraph گزارش داده است که انتظار می رود تعداد علائم تجاری ثبت شده در زمینه Web3 از تعداد در سال 2021 بیشتر شود.

مربوط: برندهای نمادین مانند نایک، گوچی و سایرین از فروش NFT 260 میلیون دلار به دست آورده اند.

علائم تجاری اخیر در فضاهای NFT و Metaverse از برندهای طراح لوکس مانند Hermès گرفته تا Sony Music Entertainment و نام تجاری Formula One خودروهای مسابقه ای را شامل می شود.

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط Dune Analytics، برندهای معروفی مانند نایک، گوچی، دولچه و گابانا، آدیداس و تیفانی و شرکت در حال حاضر در مجموع 260 میلیون دلار فروش NFT جمع‌آوری کرده‌اند و پذیرش NFT بسیار زیاد است. سودآور و سودآور است. . علاوه بر برندهای موجود که به دنبال گسترش به وب 3 هستند.

فیلم کمدی نوجوان آمریکایی Mean Girls (2004) ممکن است به زودی در وب 3 بازگردد. ثبت علامت تجاری اخیر توسط پارامونت پیکچرز نشان داد که قصد دارد این برند را به “کلکسیونی های رمزنگاری” گسترش دهد.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا