اخبار ارز دیجیتال

Maven 11 استخر وام دهی ۳۰ میلیون دلاری را در Maple راه اندازی کرد زیرا وام گیرندگان به DeFi روی می آورند

با خشک شدن نقدینگی در پی اپیدمی CeFi، وام گیرندگان برای نیازهای اعتباری خود به منابع مالی غیرمتمرکز روی می آورند.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده هلندی Maven 11، سومین استخر وام را در Maple Finance راه اندازی کرده است تا به وام گیرندگان کمک کند در میان بازار نزولی به نقدینگی دسترسی پیدا کنند.

همانطور که Maven 11 در این هفته اعلام کرد، سرمایه ۳۰ میلیون دلاری که توسط سرمایه گذاران نهادی تامین می شود توسط خانه های تجاری مانند Wintermute، Auros و Flow Traders استفاده خواهد شد. این شرکت گفت که استخر جدید «به طور خاص برای مؤسساتی که به دنبال فرصت‌های بازده هستند» طراحی شده است.

Maple، یک پلتفرم اعتبار مالی غیرمتمرکز، خلاء ناشی از انفجار شرکت‌های مالی متمرکز (CeFi) مانند سلسیوس را پر می‌کند. محدودیت‌های نقدینگی ناشی از فروپاشی Terra (Luna) (که اکنون Terra Classic (LUNC) نامیده می‌شود) و اثرات امواج ناشی از آن، وام‌گیرندگان را وادار کرده است تا به دنبال فرصت‌های اعتباری جدید از داخل DeFi باشند.

از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۲۱، Maple Finance بیش از ۱.۵ میلیارد دلار وام با بیش از ۶۳۵ میلیون دلار در مجموع سپرده ها در زمان نگارش این مقاله صادر کرده است. طبق گفته DefiLlama، این پروتکل در حال حاضر دارای ارزش قفل شده (TVL) بیش از ۵۸ میلیون دلار است. بیشتر TVL از اتریوم می آید، اما Maple در آوریل امسال به Solana گسترش یافت.

Maven 11 یک بازوی سرمایه‌گذاری موفق را اداره می‌کند و در سال ۲۰۲۱ مبلغ ۱۶۰ میلیون دلار برای پشتیبان‌گیری از پروژه‌های در حال پیشرفت در صنایع DeFi و Web3 جمع‌آوری کرد.

مربوط: امور مالی غیرمتمرکز با موانع متعددی برای پذیرش جریان اصلی مواجه است

برخی از افراد برجسته در صنعت کریپتو بر این باورند که تلاش‌ها برای پذیرش گسترده DeFi توسط موسسات حمایت می‌شود. در کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در روز چهارشنبه در تورنتو، بوریس آلرگانت، مدیر آزمایشگاه های ریپل گفت که صنعت DeFi هنوز نیاز به ایجاد “برنامه قاتل” بعدی با جذابیت انبوه دارد. با ارائه خدمات DeFi نقش کلیدی ایفا می کند.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا