اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر فعال توییتر رقیب Mastodon


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک روز پس از اینکه توییتر محدودیت‌های جدیدی را برای تعداد پست‌هایی که کاربران می‌توانند مشاهده کنند معرفی کرد، پلتفرم رقیب Mastodon افزایش قابل توجهی در ترافیک گزارش داد.

یک روز پس از اینکه توییتر محدودیت‌های جدیدی را برای تعداد پست‌هایی که کاربران می‌توانند بسته به وضعیت تأیید آن‌ها ببینند، معرفی کرد، رقیب شرکت رسانه‌های اجتماعی Mastodon از افزایش قابل توجه ترافیک خبر داد.

بر اساس پست یوگن لوچکو، بنیانگذار و مدیر عامل Mastodon در ۲ ژوئیه، تعداد کاربران فعال این پلتفرم افزایش یافته و حداقل ۱۱۰۰۰۰ نفر افزایش یافته است.

یوگن روزکو، مدیر عامل ماستودون در مورد ماستودون صحبت می کند.

Mastodon یک رقیب آلمانی توییتر با ساختار مشابه توییت است، اما تاکید می کند که این پلتفرم کاربر محور و غیرمتمرکز است. برخلاف توییتر که به طور مرکزی توسط یک موجودیت واحد کنترل می شود، Mastodon روی شبکه ای از هزاران سرور کامپیوتری توزیع شده اجرا می شود.

در درجه اول توسط مدیران داوطلبی که سیستم را یکپارچه می کنند، اجرا می شود. روچکو همچنین پیامی ارسال کرد و از اعضای تیم تشکر کرد که “برای کمک به زیرساخت ها آمدند، حتی اگر یکشنبه بود.”

مدیر عامل این پلتفرم همچنین پیام های مختلفی از کاربران قدیمی و توسعه دهندگان Mastodon را بازنشر کرد. این شامل یک پست بود که به کاربران جدید پلتفرم مشاوره می داد.

“…تا می توانید افراد و هشتگ ها را دنبال کنید. من مجبورم.”

این کاربر که کورتنی هرد نام دارد، این پست را با این جمله به پایان رساند که وقتی کاربران فیدهای خود را مدیریت می‌کنند، «از توییتر در یک سال بسیار پر جنب و جوش تر و پربارتر خواهد بود». تا لحظه نگارش این مقاله، وضعیت سرور ماستودون ۳۲۴۰۰۰ کاربر فعال را گزارش می دهد.

مربوط: اخبار جعلی تولید شده توسط هوش مصنوعی شایعات استعفای گری جنسلر را برانگیخت

هجوم فعالیت‌ها به Mastodon پس از آن صورت می‌گیرد که مالک و مدیرعامل سابق توییتر، ایلان ماسک، اعلام کرد که این پلتفرم محدودیت جدیدی برای تعداد پست‌هایی که یک حساب می‌تواند در روز مشاهده کند اعمال می‌کند. بعداً بیدار شد.

طبق قوانین جدید ماسک، کاربران توییتر با حساب های تایید شده می توانند روزانه ۱۰۰۰۰ پست را مشاهده کنند، در حالی که به حساب های جدید و تایید نشده ۵۰۰ پست تحت محدودیت جدید داده می شود.

ماسک دلایل خاصی برای محدودیت‌های جدید ارائه نکرد، اما در توییتی نوشت که این پلتفرم «داده‌های زیادی را غارت می‌کند و خدمات را به عموم مردم تحقیر می‌کند».

داده های اخیر همچنین تعداد نگران کننده ای از حساب های جعلی را در بسیاری از جوامع در توییتر نشان می دهد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیت

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا