اخبار ارز دیجیتال

Mastercard و Paxos به بانک‌ها کمک می‌کنند ارزهای دیجیتال را ارائه دهند، جزئیات پلتفرم اجتماعی جدید جک دورسی، تسلا بیت کوین را نگه می‌دارد: خلاصه Hodler، 16 تا 22 اکتبر

هر شنبه بیا هادلر هضم به شما کمک می کند تا تمام اخبار مهمی را که در این هفته اتفاق افتاده است، پیگیری کنید. در یک پیوند، بهترین (و بدترین) نقل قول های Cointelegraph برای هفته، موارد مهم تصویب و نظارتی، سکه های برتر، پیش بینی ها و موارد دیگر را خواهید یافت.

آنچه خواهید خواند

برترین اخبار هفته

Mastercard معاملات رمزنگاری را برای بانک ها با Paxos راه اندازی می کند

بانک ها به زودی به لطف برنامه جدیدی به نام Crypto Source از Mastercard و Paxos Trust، می توانند تجارت و ذخیره سازی رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهند. به عنوان بخشی از این برنامه، Mastercard برخی از جزئیات انطباق، امنیت و رابط را پوشش می دهد، در حالی که Paxos ذخیره و تجارت ارزهای رمزنگاری شده را انجام می دهد. برنامه Crypto Source که برای سه ماهه پایانی سال 2022 برنامه ریزی شده است، اساساً پایه ای را فراهم می کند که به بانک ها امکان می دهد تجارت و نگهداری رمزارز را به مشتریان خود ارائه دهند.

جک دورسی شبکه اجتماعی غیرمتمرکز را با انتخاب الگوریتم‌ها و حساب‌های قابل حمل راه‌اندازی می‌کند

تحت نظارت جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر، یک پلتفرم رسانه اجتماعی جدید به نام Bluesky Social پس از سال ها انتظار وارد مرحله بتای خصوصی خود شده است. زیربنای پلتفرم پروتکلی به نام پروتکل انتقال تأیید اعتبار (ADX سابق) است. این پروتکل اساسا دیوارهای اطراف داده های کاربر را حذف می کند و به کاربران اجازه می دهد تا به جای قفل کردن مشخصات و اطلاعات خود در یک پلتفرم، حساب ها را از پلتفرمی به پلتفرم دیگر منتقل کنند.

همچنین بخوانید
ویژگی

بلوک به بلوک: فناوری بلاک چین در حال تغییر بازار املاک و مستغلات است

ویژگی

اکنون NFT ها را می توان به عنوان Mimics کلون کرد: این به چه معناست:

هودل! تسلا تمام 218 میلیون دلار باقیمانده بیت کوین خود را در سه ماهه سوم دریافت خواهد کرد.

طبق آخرین گزارش درآمد این شرکت، پس از فروش 75 درصد از دارایی های بیت کوین خود در سه ماهه دوم، تسلا تصمیم گرفت باقی مانده بیت کوین را در سه ماهه سوم حفظ کند. درآمد سه ماهه سوم شامل جزئیات ترازنامه تسلا است که دارایی های دیجیتال 218 میلیون دلاری دارد. در فوریه 2021، تسلا به طور خاص فاش کرد که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد، اما بیشتر دارایی های خود را در سال بعد به دلیل نگرانی های مربوط به COVID-19 چین فروخت.

نه چین: گزارش شده که هنگ کنگ می خواهد تجارت کریپتو را قانونی کند

اگرچه هنگ کنگ یک منطقه اداری ویژه در چین است، اما ظاهراً به دنبال تسهیل مقررات کریپتو به نفع صنعت است. چین در گذشته اقدامات نظارتی را برای محدود کردن فعالیت در صنعت ارزهای دیجیتال انجام داده است. به لطف کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) تجارت ارزهای دیجیتال در خود هنگ کنگ تا حد زیادی به سرمایه گذاران حرفه ای محدود می شود. با این حال، SFC اکنون در حال انجام اقداماتی است تا امکان تجارت خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال و سایر فعالیت‌های ارز دیجیتال را فراهم کند.

Aptos Labs از انتقاد روز اول دفاع می کند

Aptos، یک بلاک چین که زمانی با استفاده از یک زبان برنامه نویسی برای پروژه Metas Diem ساخته شده بود، شبکه اصلی خود را در 17 اکتبر راه اندازی کرد. با این حال، زمانی که Cointelegraph در 18 اکتبر گزارش داد، تنها 4 TPS مشاهده شد. با توجه به Aptos توییتر، اولین اعداد پایین انتظار می رفت. گزارشی در 20 اکتبر نشان داد که رقم بلاک چین به 16 TPS افزایش یافته است.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) است 19,115 دلار، اتر (اتریوم) و 1299 دلار چه زمانی XRP و 0.44 دلارکل سرمایه بازار است 916.20 دلار 1 میلیارد دلار، طبق CoinMarketCap.

در میان 100 ارز دیجیتال بزرگ، 3 افزایش دهنده آلتکوین برتر این هفته، کاسپر هستند. (CSPR) 32.19٪، Lido DAO (من انجامش میدم) 16.23 درصد و ساز (MKR) 16.07 درصد.

3 بازنده برتر آلتکوین این هفته TerraClassicUSD هستند (USTC) -24.65٪ برای Axie Infinity (AXS) -16.18٪ و EthereumPoW (ETHW) -15.52٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
ویژگی

شرق وحشی، وحشی: چرا رونق ICO چین از مردن خودداری می کند

ویژگی

رمزنگاری به عنوان یک “کالا عمومی” برای قرن بیست و دوم

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

خب دلایل متعددی وجود دارد [for having Bitcoin in space]یکی این است که شما می توانید این کار را انجام دهید زیرا این کار جالب است.

آدام بک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Blockstream

اکنون زمان آن است که به دوستان خود بگویید و مزایای کریپتو را توضیح دهید. [per Bitcoin] باید به شما بگویم وارد بازار نشوید.

مارسل پکمن، تحلیلگر بازار و مشارکت کننده کوین تلگراف

هک کردن مطمئناً بزرگترین مشکلی است که من با آنچه در حال حاضر در صنعت در حال وقوع است، که یک تهدید واقعی برای امنیت است، داشته ام.

کیم گرائر، مدیر تحقیقات، Chainalysis

ما به همه چیز ایمان داریم [in museums] هر محصول یک NFT دارد، درست مانند شماره سریال. “

حسین حلاک، مدیرعامل و موسس Next Decentrum Technologies

PoW بن بست برای اتریوم بود.

تانسل کایا، مدیر عامل آزمایشگاه بلاک چین مایندستون

تثبیت قیمت دلیل تقلب است، و در بسیاری از حوزه‌های قضایی انجام رفتار گمراه‌کننده یا فریبنده غیرقانونی است و مبنای ادعاهای قانونی است.

مایکل باسینا، شریک پایپر آلدرمن

پیش بینی هفته

لری لپارد، قیمت بیت کوین در 6 سال به 2 میلیون دلار می رسد

بر اساس شاخص قیمت بیت کوین کوین تلگراف، قیمت بیت کوین در بیشتر این هفته دوباره ثابت بوده است.

لری لپارد، بنیانگذار Equity Management Associates انتظار دارد بیت کوین در پنج تا شش سال آینده به ۲ میلیون دلار در هر سکه برسد. صدای کلاغ قسمت پادکست در 16 اکتبر منتشر شد. بیت کوین می تواند به صفر برسد، اما من شخصاً معتقدم بیت کوین 100 برابر خواهد شد. با این حال، او همچنین اشاره کرد که بیت کوین ممکن است قبل از آن به 14000 دلار سقوط کند.

FUD هفته

گزارش: نیمی از اکسپلویت های DeFi هک های Cross-Bridge هستند

طبق گزارش Token Terminal، پل های زنجیره ای ضعیف ترین نقطه امنیتی در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند. یک ارائه‌دهنده داده‌های رمزنگاری به تفصیل توضیح داده است که اکسپلویت‌های پل متقابل زنجیره‌ای، عمدتاً در بلاک چین ماشین مجازی اتریوم، تقریباً ۲.۵ میلیارد دلار سرمایه از دست رفته را در دو سال گذشته به خود اختصاص داده‌اند. اکسپلویت‌ها حدود نیمی از هک‌های DeFi را در آن دوره تشکیل می‌دهند.

77.1 درصد از مردم سالوادور مورد بررسی معتقدند که دولت باید از خرج کردن پول عمومی برای بیت کوین خودداری کند

ساکنانی که به عنوان بخشی از مطالعه دانشگاه Jos Simen Caas آمریکای مرکزی در السالوادور مورد بررسی قرار گرفتند، دریافتند که اکثر مردم سالوادور از هزینه بیت کوین توسط دولت راضی نیستند. این کشور در سپتامبر 2021 بیت کوین را به عنوان ارز قانونی تبدیل کرد، اما در نظرسنجی سپتامبر 2022، تنها 24.4 درصد از ساکنان سالوادور مورد بررسی از بیت کوین برای پرداخت استفاده می کنند. .

4400 سرمایه گذار ناراضی به دنبال Terras Do Kwon هستند

گروه بازپرداخت UST (URG) که قبلاً برای طرح دعوی از سرمایه گذاران Terra سازماندهی شده بود، اکنون تمرکز خود را به شکار رئیس Terra، Do Kwon معطوف کرده است. گروه URG Discord دارای 4400 شرکت کننده است که در نتیجه نابودی پروژه Terra در اوایل سال 2022 به دنبال Kwon هستند. مقامات از ابزارهای مختلفی برای یافتن یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform استفاده می کنند. بر اساس مصاحبه ای که این هفته توسط روزنامه نگار لورا سینگ منتشر شد، کوون گفت که اقدامات احتیاطی او را مجبور به ترک سنگاپور کرد.

بهترین ویژگی های Cointelegraph

Terra به شدت به ما ضربه زد: Sunny Aggarwal از Osmosis Labs

پروتکل Terra Luna توسط فردی با ضریب هوشی 50 یا 150 ایجاد شده است.

DeFi مزارع Ponzi را برای بازده واقعی رها می کند

بازده بر اساس هزینه های بازاریابی جعلی است. این مانند مرحله رونق دات کام است که در آن به مشتریان برای خرید محصولات پول می دهید.

KYC برای شرط بندی ETH؟ شاید به آمریکا بیایید

اگر تنظیم‌کننده‌ها به اعتبارسنجی گره‌ها بگویند الزامات KYC و AML را بر روی کاربرانی که اتر را به اشتراک می‌گذارند، تحمیل کنند، نباید تعجب‌آور شود.

نویسنده: Editorial Staff

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا