🚨 اخبار ارز دیجیتال

با تشدید حرکات نهنگ ها، ۵۱ میلیون XRP Stash از بایننس نشت کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال، اخیراً یک انبار عظیم ۵۱ میلیون XRP از صرافی Binance منتقل شد. این تراکنش بزرگ، فعالیت‌های جاری نهنگ‌های رمزنگاری، سازمان‌ها یا افرادی را که مقادیر قابل توجهی از یک ارز دیجیتال خاص را در اختیار دارند، برجسته می‌کند.

۵۱ میلیون انتقال XRP، به ارزش تقریبی ۲۵ میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار، توسط خدمات نظارت بلاک چین شناسایی شد. مشاهده شد که XRP در یک تراکنش از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

طبق داده‌های WhaleAlert، ۵۱,۶۲۷,۸۱۶ XRP به ارزش ۲۵,۲۶۱,۱۸۶ دلار از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است. این حرکت بخشی از الگوی گسترده‌تر فعالیت نهنگ‌ها است که بازار XRP را هدایت می‌کند.

Whale Alert یک تراکنش بزرگ XRP را گزارش کرد که در آن ۲۶ میلیون XRP از بایننس منتقل شد: “۲۶,۲۴۷,۹۸۱ XRP به ارزش ۱۲,۸۲۱,۴۵۶ دلار از بایننس به کیف پول ناشناخته ای منتقل شد.”

مرتبط با

نهنگ هایی که مقادیر زیادی XRP را از صرافی هایی مانند Binance منتقل می کنند، می تواند نشانه طیف وسیعی از احساسات باشد. آنها ممکن است در حال آماده شدن برای نگهداری دارایی های خود در سردخانه برای نگهداری طولانی مدت باشند که می تواند نشان دهنده روند صعودی باشد. برعکس، این حرکت ممکن است نشان دهنده احساسات خنثی باشد، زیرا ممکن است صرفاً تغییر بودجه باشد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۰.۴۴ درصد کاهش به ۰.۴۸ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. برای چند روز، XRP بین SMA 50 روزه ۰.۵۱ دلار و پشتیبانی کلیدی ۰.۴۶ دلار معامله شد.

سطح بحرانی برای تماشای نزولی ۰.۴۶ دلار است. اگر این سطح شکسته شود، XRP ممکن است تا سطح بحرانی ۰.۴۱ دلار کاهش یابد. انتظار می رود گاوها در محدوده ۰.۴۶ تا ۰.۴۱ دلار خرید کنند.

گاوها در تلاش هستند تا قیمت را به بالای سطح ۰.۵۰ دلار برسانند و در صورت موفقیت، احتمال شکست بالاتر از SMA 50 روزه افزایش می یابد. ممکن است XRP به ۰.۵۷ دلار افزایش یابد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا